Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Poznańska 177, 05-850 Warszawa
www.mazurkashotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Aneta Klepacka Kierownik Działu Konferencji i Bankietów +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

Podwarszawski hotel konferencyjny dołączył do Polish Prestige Hotels & Resorts

Data aktualności: 28-12-2012

 • Podwarszawski hotel konferencyjny dołączył do Polish Prestige Hotels & Resorts - MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel

  Zrzeszająca kilkadziesiąt hoteli i obiektów hotelowych z całej Polski fundacja Polish Prestige Hotels & Resorts postanowiła przyjąć do swego grona kolejne trzy obiekty. Jednym z nich jest czterogwiazdkowy hotel konferencyjny w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą.

   

   

   

   

   

   


  Pozostałe dwa przyjęte do grona Polish Prestige Hotels & Resorts obiekty to Hotel Krynica z Krynicy-Zdroju oraz Haston City Hotel z Wrocławia.

  Jednym z atutów MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel jest powstałe w 2007 r. nowoczesne centrum konferencyjne, na które składa się 35 sal konferencyjnych o powierzchni od 20 do 744 mkw. oraz 3,5 tys. mkw. powierzchni wystawienniczej. Pomieszczenia posiadają pełne wyposażenie multimedialne niezbędne do organizacji konferencji, eventów i kongresów. Duże, przestronne foyer oraz hall główny stanowią dodatkową powierzchnię, którą można wykorzystać na przerwy kawowe czy przestrzeń wystawienniczą, mogą też być integralną częścią sali podczas eventów. W hotelu mieści się 158 pokoi dla gości.

  Polish Prestige Hotels & Resorts to fundacja, zrzeszająca kilkadziesiąt hoteli i obiektów hotelowych z całej Polski. Jak czytamy na stronie PH&R, przynależność do grupy to gwarancja wysokiego standardu, bogactwa wyposażenia, wyjątkowej atmosfery oraz najwyższej jakości świadczonych usług. Wyjątkowa dbałość o każdego klienta wyrażona jest w credo Fundacji: "Przyjedziesz... polubisz... powrócisz...".

  źródło: www.mazurkashotel.pl

Oferty specjalne