Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Bydgoszcz Sepia

Focha 20, 85-070 Bydgoszcz
hotelsepia.pl

Skontaktuj się z obiektem

Jakub Fetter Dyrektor Sprzedaży (52) ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Mercure Bydgoszcz Sepia

Mercure Bydgoszcz Sepia przygotowuje się do otwarcia

Data aktualności: 29-09-2014

  • Mercure Bydgoszcz Sepia przygotowuje się do otwarcia - Mercure Bydgoszcz Sepia
    W czterogwiazdkowym hotelu przy ul. Focha w Bydgoszczy trwają prace wykończeniowe. Obiekt, który odda do dyspozycji organizatorów spotkań dwie sale konferencyjne, zostanie oddany do użytku w listopadzie 2014 r.

    Znajdujący się w centrum Bydgoszczy, w bezpośrednim sąsiedztwie Opery Nova, hotel Mercure Bydgoszcz Sepia będzie składał się z dwóch części - nowej, czterokondygnacyjnej części hotelowej oraz secesyjnej kamienicy z 1884 roku, w której pojawią się luksusowe apartamenty. W obiekcie znajdą się dwie sale konferencyjne, restauracja, winiarnia, 90 jedno- i dwuosobowych pokoi dla gości, strefa fitness oraz strefa saun. Przed bydgoskim hotelem czynny jest już największy w Polsce smart parking - jest to wielopoziomowa, ruchoma platforma mieszcząca 14 samochodów.
     
    Inwestorem hotelu Mercure Bydgoszcz Sepia jest firma Cube. Całkowity koszt budowy obiektu to 29,1 mln złotych.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: