Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Gdańsk Posejdon

Kapliczna 30, 80-341 Gdańsk
www.accorhotels.com/pl/hotel-3391-hotel-orbis-posejdon/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Maria Billot Dział Sprzedaży 58 51...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mercure Gdańsk Posejdon

Trzygwiazdkowy hotel na konferencje zyskał nowe centrum SPA

Data aktualności: 04-02-2013

 • Trzygwiazdkowy hotel na konferencje zyskał nowe centrum SPA - Mercure Gdańsk Posejdon

  W położonym 100 metrów od plaży gdańskim hotelu grupy Orbis zakończyła się modernizacja basenu oraz jego zaplecza technicznego.
   

   

   

   

   

   

   


  Dzięki zmianom uczestnicy odbywających się w hotelu konferencji mogą korzystać z nowoczesnej i przestronnej pływalni, która została wyposażona w iluminacje świetlne. Ponadto hotel dysponuje dwiema saunami - fińską i parową, salą fitness, a także specjalnie przygotowanymi pokojami, w których oferowane są masaże relaksacyjne, odchudzające i rehabilitacyjne.

  Zaplecze konferencyjne Hotelu Posejdon to pięć klimatyzowanych sal konferencyjnych (Afrodyta, Apollo, Atena, Clio i Rea), wyposażonych we flipcharty, łącza szerokopasmowe, sprzęt audio-video, system do wideokonferencji oraz rzutniki multimedialne i slajdów. Na życzenie organizatorów spotkania hotel oferuje catering zewnętrzny. Restauracja U Posejdona serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej, a jej specjalnością są dania rybne. Na filiżankę kawy, drinka lub koktajl można wybrać się do Drink Baru Continental. W hotelu mieści się 147 pokoi, w tym dwa apartamenty oraz jeden pokój przeznaczony dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Większość pokoi posiada dostęp do internetu. Jednym z atutów hotelu jest otaczający go ogród.

  źródło: Orbis