Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Gdańsk Posejdon

Kapliczna 30, 80-341 Gdańsk
www.accorhotels.com/pl/hotel-3391-hotel-orbis-posejdon/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Maria Billot Dział Sprzedaży 58 51...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mercure Gdańsk Posejdon

Konferencje w gdańskim Posejdonie od maja pod marką Mercure

Data aktualności: 03-03-2015

 • Konferencje w gdańskim Posejdonie od maja pod marką Mercure - Mercure Gdańsk Posejdon

  Do 21 działających obecnie na terenie Polski obiektów sieci Mercure wkrótce dołączą dwa, znajdujące się w Trójmieście hotele, które na konferencje zaproszą już wiosną tego roku - gdański Posejdon oraz Orbis Gdynia.

   

  Marka Mercure już wkrótce przejmie obiekty dotychczas należące do sieci Orbis – będzie to położona w sercu miasta Gdynia Centrum oraz znajdujący się tuż nad Bałtykiem  Gdańsk Posejdon. W ramach rebrandingu w gdyńskim obiekcie zmienione zostaną wnętrza lobby, sale konferencyjne i pokoje – do dyspozycji gości oddana zostanie również restauracja Winestone. Gości odwiedzających gdański hotel z pewnością ucieszy zmodernizowane centrum spa, w którym znajdą się m.in. sauny i basen.
   

  Mercure Gdańsk Posejdon sale konferencyjne

  Mercure Gdynia Centrum zaprosi na konferencje pod koniec marca tego roku, ponieważ część sal jest niedostępna na czas remontu, zaś Mercure Gdańsk Posejdon powita gości pod nowym szyldem na początku maja br. Włączanie obiektów Orbisu do sieci Mercure wpisuje się w strategię partnera marek – Accoru. Do końca 2016 roku do sieci Mercure łącznie mają wejść cztery nowe obiekty.
   

   

  Mercure to jedna z największych sieci dysponujących trzy- i czterogwiazdkowymi obiektami klasy średniej, przeznaczonymi zarówno dla klientów biznesowych, jak i osób udających się w podróż w celach wypoczynkowych. Sieć Mercure działa obecnie w 53 krajach oferując ponad 700 hoteli funkcjonujących na całym świecie.