Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Warszawa Airport

Aleja Krakowska 266, 02-210 Warszawa
www.mercure.com/pl/hotel-8999-hotel-mercure-warszawa-airport/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Julita Rybińska Kierownik Działu Sprzedaży 22 57...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mercure Warszawa Airport

Warszawski hotel konferencyjny zmienia nazwę i markę

Data aktualności: 08-04-2013

 • Warszawski hotel konferencyjny zmienia nazwę i markę - Mercure Warszawa Airport

  Hotel DeSilva Warszawa Airport to kolejny obiekt, który zdecydował się na wejście pod skrzydła Grupy Hotelowej Orbis. Na przełomie lipca i sierpnia 2013 r. hotel zmieni swą nazwę i na zasadach franczyzy będzie funkcjonował pod marką Mercure.

   

   

   

   

   

   


  Właścicielem obiektu jest firma Elbud, która do tej pory w zakresie zarządzania hotelem współpracowała z siecią De Silva.

  Położony przy Al. Krakowskiej w Warszawie, w pobliżu międzynarodowego lotniska Okęcie De Silva Warszawa Airport to hotel konferencyjny kierujący swoją ofertę do gości biznesowych i turystów indywidualnych. Na zaplecze konferencyjne obiektu składa się 10 sal z dostępem do światła dziennego, które mogą pomieścić łącznie do 345 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane, wyposażone w rzutniki LCD, ekrany i flipcharty oraz szybki, bezprzewodowy internet. Ofertę konferencyjną hotelu uzupełniają ciśnieniowe ekspresy do kawy, zestawy herbat, woda mineralna, soki owocowe i ciasta własnego wypieku, które są dostępne przez cały czas trwania spotkania. Uczestnikom konferencji hotel proponuje lunch z napojami bezalkoholowymi w restauracji oraz specjalne ceny wynajmu pokoi.

  Specjalizująca się w daniach kuchni polskiej i śródziemnomorskiej a la carte restauracja jest w stanie pomieścić do 75 osób i posiada możliwość dogodnej aranżacji powierzchni. W hotelu mieści się również bar z kominkiem oraz dużym ekranem TV, gdzie oprócz szerokiego wyboru napojów i alkoholi można zamówić również lekkie dania. W obiekcie znajduje się 345 miejsc noclegowych w 117 klimatyzowanych pokojach z bezprzewodowym dostępem do internetu - 14 pokojach typu Executive, 9 pokojach rodzinnych, 35 pokojach dwuosobowych, 54 pokojach Twin, 3 pokojach jednoosobowych i 2 pokojach dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji gości pozostają również  czynny przez całą dobę sklepik z napojami i przekąskami oraz hotelowy parking i podziemny garaż. Hotel jest miejscem przyjaznym osobom niepełnosprawnym - do ich dyspozycji z myślą o nich przygotowano podjazd dla samochodów, specjalne stanowisko recepcyjne, szerokie przejścia, łatwy dostęp do wind oraz specjalnie przygotowanej łazienki.

  źródło: DeSilva, Orbis

Oferty specjalne