Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Warszawa Airport

Aleja Krakowska 266, 02-210 Warszawa
www.mercure.com/pl/hotel-8999-hotel-mercure-warszawa-airport/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Julita Rybińska Kierownik Działu Sprzedaży 22 57...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mercure Warszawa Airport

Nowy hotel na konferencje w Warszawie już działa

Data aktualności: 02-07-2013

 • Nowy hotel na konferencje w Warszawie już działa - Mercure Warszawa Airport
  1 lipca 2013 r. do sieci Mercure dołączył kolejny hotel. Mercure Warszawa Airport. Obiekt działa na podstawie umowy franczyzy oraz będzie pierwszym w Polsce z nową identyfikacją wizualną. To już trzeci w stolicy i 18. w kraju hotel tej marki.
   
   
   
   
   
   
  Trzygwiazdkowy hotel DeSilva Warszawa Airport zmienił nazwę na Mercure Warszawa Airport. Obiekt usytuowany jest w dynamicznie rozwijającej się, biznesowej części miasta, w odległości 5 km od centrum Warszawy i 3 km od lotniska im. Fryderyka Chopina. Posiada 117 komfortowych pokoi, do dyspozycji gości jest także restauracja, bar oraz 9 sal konferencyjnych. Hotel, jako pierwszy w Polsce otrzyma nowy logotyp marki Mercure, który od tej pory będzie widniał na wszystkich materiałach informacyjnych. Zmiana związana jest z nową identyfikacją wizualną marki, wdrażaną stopniowo we wszystkich obiektach Mercure na świecie. Dodatkowymi atutami hotelu jest własny parking i garaż podziemny. 
   
  Hotel Mercure Warszawa Airport to propozycja dla wszystkich, którzy chcą mieć stolicę na wyciągnięcie ręki. Blisko stąd do najważniejszych obiektów biznesowych i atrakcji Warszawy, a sąsiedztwo międzynarodowej trasy E77 pozwala szybko wyruszyć w stronę Krakowa, Katowic i Wrocławia, czyniąc z hotelu doskonały przystanek w podróży po Polsce. 
   
  Mercure Warszawa Airport oferuje aż 9 sal konferencyjnych, które mogą pomieścić łącznie 345 osób. Nowoczesne zaplecze pozwala na zorganizowanie równocześnie nawet kliku spotkań, konferencji, szkoleń, czy bankietów. Hotelowa restauracja proponuje ciekawe i smaczne menu. Oferuje specjały polskiej i śródziemnomorskiej kuchni. Przestronna sala na 75 osób gwarantuje wyśmienitą atmosferę podczas każdego posiłku. - Dołączenie do sieci Mercure było dla nas strategicznym posunięciem. Chcieliśmy zachować znaczną część naszej dotychczasowej tożsamości, stając się równocześnie częścią globalnej marki, która daje ogromne szanse na rozwój. W przypadku Mercure chodzi m.in. o kanały dystrybucyjne, bardzo dobry wizerunek, czy globalny program lojalnościowy Le Club Accorhotels - powiedziała Iwona Świtek, dyrektor hotelu Mercure Warszawa Airport.
   

Oferty specjalne