Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Warszawa Centrum

Złota 48/54, 00-120 Warszawa
www.accorhotels.com

Skontaktuj się z obiektem

Aleksandra Mokrzycka Kierownik Działu Konferencji i Bankietów 22 62...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mercure Warszawa Centrum

Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny w centrum Warszawy pod nowym szyldem

Data aktualności: 07-01-2013

 • Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny w centrum Warszawy pod nowym szyldem - Mercure Warszawa Centrum

  Z dniem 1 stycznia 2013 r. dawny hotel Holiday Inn Warszawa zmienił swoją nazwę na Mercure Warszawa Centrum. Znajdujący się przy ul. Złotej obiekt przeszedł proces rebrandingu, a jego wnętrza zostały wyremontowane i zyskały nowy wystrój.

   

   

   

   

   

   


  Mercure Warszawa Centrum jest 14 obiektem sieci w Polsce i drugim obok Mercure Warszawa Grand w stolicy. Czterogwiazdkowy hotel znajduje się w bliskim sąsiedztwie Centrum Handlowego Złote Tarasy oraz dworca kolejowego Warszawa Centralna. W obiekcie mieści się 10 klimatyzowanych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 522 mkw. oraz Business Centre. Na wyposażenie pomieszczeń konferencyjnych składają się: flipchart, podium, mównica, rzutnik multimedialny oraz rzutnik slajdów oraz wyposażenie wideo, dzięki któremu można również organizować wideokonferencje. W salach możliwe jest również połączenie z internetem za pomocą łącza szerokopasmowego. Na życzenie organizatorów konferencji hotel zapewnia usługę tłumaczenia symultanicznego oraz oferuje catering zewnętrzny.

  Warszawski hotel oddaje do dyspozycji gości 338 pokoi z szybkim łączem internetowym. Na terenie obiektu znajdują się restauracja Winestone i bufet śniadaniowy Brasserie. W obiekcie mieszczą się również Fitness Centre oraz podziemny garaż.

  źródło: www.accorhotels.com