Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Warszawa Centrum

Złota 48/54, 00-120 Warszawa
www.accorhotels.com

Skontaktuj się z obiektem

Aleksandra Mokrzycka Kierownik Działu Konferencji i Bankietów 22 62...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mercure Warszawa Centrum

Uroczyste otwarcie czterogwiazdkowego hotelu konferencyjnego w Warszawie

Data aktualności: 28-01-2013

 • Uroczyste otwarcie czterogwiazdkowego hotelu konferencyjnego w Warszawie - Mercure Warszawa Centrum

  W czwartek, 24 stycznia 2013 r., odbyło się ponowne otwarcie hotelu przy ulicy Złotej. Ponowne, ponieważ chodzi nie o nowy obiekt, a o istniejący do niedawna hotel Holiday Inn Warszawa, który oficjalnie zmienił markę i nazwę – na Mercure Warszawa Centrum.

   

   

   

    

   

   

   

  Przyjęcie z okazji otwarcia hotelu odbyło się pod koniec pierwszego dnia Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw i obfitowało w wiele atrakcji. Goście mieli okazję spróbować wyśmienitych potraw oraz deserów przygotowanych przez szefa kuchni hotelu, Sylwestra Łysakiewicza. Wieczór uświetnił występ Sabiny Jeszki – finalistki programu „Mam Talent”. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs z nagrodami, który poprowadziła Karolina Borkowska. Spośród wrzuconych do szklanej kuli wizytówek wylosowano nazwiska osób, które musiały odpowiedzieć na pytania związane z hotelami Mercure i nie tylko. Zwycięzcy mogli liczyć na nagrody w postaci pobytów w hotelach Mercure w Polsce i Europie (wśród nich znaleźli się szczęściarze, którzy wylosowali Paryż, Cannes i Bolonię!). Dodatkowo do wygrania były oryginalne hotelowe szlafroki oraz wina, z których słynie hotel Mercure. Dzięki najnowszym przebojom, znakomitym barmanom oraz profesjonalnej obsłudze kelnerskiej, zabawa nie miała końca.

   

  Mercure Warszawa Centrum to drugi  hotel pod szyldem Mercure, który znajduje się w Warszawie. W ostatnim czasie wnętrza budynku zostały wyremontowane, dzięki czemu zyskał on świeżość i nowoczesny wystrój. Na zaplecze konferencyjne obiektu składa się przestrzeń o powierzchni 500 mkw., którą można podzielić na 5 osobnych sal. Wszystkie sale posiadają dostęp do bezprzewodowego internetu i są wyposażone są w rzutnik multimedialny, flipchart, ekran oraz nagłośnienie. Znajdujące się na parterze mniejsze salki biznesowe posiadają ekspres do parzenia kawy i herbaty, przydatny podczas kameralnych spotkań biznesowych. Hotel posiada 338 komfortowych pokoi, z czego 4 zostały przystosowane do osób niepełnosprawnych.

   

  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy na naszym facebookowym profilu:
  http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151189766870685.444480.62116775684&type=3