Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Warszawa Centrum

Złota 48/54, 00-120 Warszawa
www.accorhotels.com

Skontaktuj się z obiektem

Aleksandra Mokrzycka Kierownik Działu Konferencji i Bankietów 22 62...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mercure Warszawa Centrum

Marcin Procajło nowym dyrektorem operacyjnym

Data aktualności: 08-05-2013

 • Marcin Procajło nowym dyrektorem operacyjnym - Mercure Warszawa Centrum
  Marcin Procajło, który dotychczas pełnił funkcję dyrektora hotelu ibis Łódź Centrum od 15 maja 2013 r. obejmie stanowisko Dyrektora Operacyjnego Hotelu Mercure Warszawa Centrum.
   
   
   
   
   
   
  Kariera Procajły w branży hotelarskiej rozpoczeła się w 1993 roku odstanowiska concierge w hotelu Jan III Sobieski. Przez kolejne lata zdobywał doświadczenie w wielu warszawskich obiektach. Od 2005 roku jest związany z Grupą Hotelową Orbis. Początkowo pełnił obowiązki Dyrektora hotelu ibis Warszawa Ostrobramska a następnie Dyrektora hotelu ibis Łódź Centrum. Procajło jest magistrem ekonomii ze specjalnością Zarządzania Strategicznego.
   
  Hotel Mercure Warszawa Centrum dysponuje przestrzenią o powierzchni 500 mkw., którą można podzielić na 5 osobnych sal konferencyjnych. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne sale posiadają dostęp do bezprzewodowego internetu i są wyposażone są w rzutnik multimedialny, flipchart, ekran oraz nagłośnienie. Na parterze budynku mieszczą się zaś sale biznesowe, wyposażone w ekspres do parzenia kawy i herbaty, przydatny podczas kameralnych spotkań biznesowych. Na zaplecze noclegowe hotelu składa się 338 pokoi, w tym 4 przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.