Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Warszawa Centrum

Złota 48/54, 00-120 Warszawa
www.accorhotels.com

Skontaktuj się z obiektem

Aleksandra Mokrzycka Kierownik Działu Konferencji i Bankietów 22 62...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mercure Warszawa Centrum

Nowy koncept restauracji

Data aktualności: 22-05-2013

 • Nowy koncept restauracji - Mercure Warszawa Centrum
  Od 2 maja 2013 r. w warszawskim hotelu konferencyjnym funkcjonuje restauracja Winestone. Zgodnie z nowoczesnymi trendami, lokal ma otwartą kuchnię, a czekając na realizację zamówienia goście mogą przyglądać się pracy kucharza. 
   
   
   
   
   
   
   
  Winestone to nowy koncept restauracji wprowadzany przez markę Mercure w Polsce. Koncepcja oparta jest na dwóch elementach. Po pierwsze kolekcji win, wyselekcjonowanych na podstawie wiedzy i doświadczenia sommelierów, a po drugie dań podawanych na „les planches" - kamiennych deskach rodem z najmodniejszych francuskich restauracji.
   
  Hotel Mercure Warszawa Centrum oferuje 500 mkw. przestrzeni konferencyjnej. W obiekcie mieści się 5 sal z dostępem do bezprzewodowego internetu. Pomieszczenia zostały wyposażone są w rzutnik multimedialny, flipchart, ekran oraz nagłośnienie. Na parterze hotelu znajdują się sale biznesowe, w których z powodzeniem mogą odbywać się kameralne sporkania. Hotel posiada 338 pokoi dla gości, w tym 4 przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.