Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Plac Sławika i Antalla 1, 40-005 Katowice
http://www.mckkatowice.pl/

Skontaktuj się z obiektem

22 24...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Kto będzie organizował imprezy w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach?

Data aktualności: 19-11-2013

 • Kto będzie organizował imprezy w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach? - Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
  Urząd Miasta Katowice planuje rozpoczęcie negocjacji z przyszłym operatorem Międzynarodowego Centrum Kongresowego i Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek. O pełnienie tej funkcji walczy pięć firm.
   
  Jak informuje Krystian Gryglaszewski z Wydziału Promocji Urzędu Miasta Katowice, w dniu 14 listopada 2013 r. w postępowaniu na świadczenie usług polegających na organizacji imprez i zarządzaniu Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Halą Widowiskowo-Sportową Spodek w Katowicach wpłynęło pięć wniosków o zawarcie umowy koncesji.
   
  Wnioski w postępowaniu złożyły spółki SMG Polska, PTWP Event Center, Global Retail and Residential Estate Service oraz HKO Krzysztof Pietrzko. Po ich weryfikacji podmioty te zostaną zostaną zaproszone do negocjacji z koncesjodawcą, którym jest miasto Katowice. Operatora obu obiektów poznamy w I lub II kwartale 2014 r.