Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań Congress Center)

Głogowska 14, 60-734 Poznań
pcc.mtp.pl

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Ostańska-Janicka 61 86...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań Congress Center)

Prezydent Poznania Ambasadorem Targów 2012

Data aktualności: 15-04-2013

 • Prezydent Poznania Ambasadorem Targów 2012 - Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań Congress Center)

  4 kwietnia 2013 r. Polska Izba Przemysłu Targowego przyznała Honorowy Tytuł Ambasadora Targów 2012 Prezydentowi Miasta Poznania – Ryszardowi Grobelnemu.
   

   

   

   

   

   


  O przyznaniu tytułu Grobelnemu Kapituła PIPT postanowiła podczas obrad z udziałem Pierwszego Honorowego Ambasadora Targów - Waldemara Pawlaka, byłego wicepremiera i Ministra Gospodarki. "Ambasador Targów" To szczególne wyróżnienie, poprzez które Izba docenia rolę i zaangażowanie osób ze świata biznesu, nauki lub polityki, przyczyniających się do rozwoju przemysłu targowego w Polsce i popularyzacji idei targów.

  Prezydent Ryszard Grobelny od  ponad 20 lat pracę w samorządzie łączy z pracą na rzecz targów poznańskich. Od 1991 r. jest członkiem Rady Nadzorczej Międzynarodowych Targów Poznańskich, których Poznań jest znaczącym udziałowcem. - Ryszard Grobelny od dawna jest kreatorem działań gwarantujących spójny, przemyślany strategicznie i odważny rozwój Poznania i MTP - jednej z najważniejszych gospodarczych, społecznych i promocyjnych instytucji miasta – mówi Andrzej Byrt, prezes PIPT w uzasadnieniu decyzji Kapituły. - Działalność Prezydenta Ryszarda Grobelnego pokazuje, jak można łączyć rozwój miasta i regionu z rozwojem instytucji targowych. Jak dzięki ich spójnemu rozwojowi uzyskać efekt synergii w postaci impulsu gospodarczego, społecznego i promocyjnego – dodaje Byrt.

  Honorowy Tytuł PIPT „Ambasador Targów” jest nadawany osobie wybranej spośród kandydatów zgłoszonych przez Członków Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Symboliczne Statuetki Ambasadora trafiają do osób o wybitnych zasługach na rzecz targów i ich promocji, w kraju i za granicą. Tytuł „Ambasador Targów” jest przyznawany wyłącznie osobom, które nie są związane zawodowo z branżą targową, jednak działają na jej rzecz. Tytuł przyznawany jest raz w roku. - Nadanie Honorowego Tytułu „Ambasadora Targów” ma na celu wyjście poza środowisko Izby i uhonorowanie tych, którzy nie czerpią zysków z organizacji imprez targowych, ale promują i wspierają ich ideę – uzasadnia Adam Gabrysiak, wiceprezes PIPT i pomysłodawca wręczania tytułu.