Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań Congress Center)

Głogowska 14, 60-734 Poznań
pcc.mtp.pl

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Ostańska-Janicka 61 86...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań Congress Center)

Trwa przebudowa i modernizacja jednego z pawilonów MTP

Data aktualności: 22-11-2012

 • Trwa przebudowa i modernizacja jednego z pawilonów MTP - Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań Congress Center)

  Na przełomie października i listopada zostanie oddany do użytku zmodernizowany pawilon 15. Międzynarodowych Targów Poznańskich.

   

   

   

   

   

   

   


  Obiekt o łącznej powierzchni 13 tys. mkw. będzie składał się z trzech poziomów, a w jego salach znajdzie się ok. 4 tys. miejsc konferencyjnych. Na najniższym poziomie 0 mieścić się będzie recepcja, punkty informacyjne, małe sale konferencyjne, pokoje vipowskie, szatnia oraz kawiarnia. Poziom 1 wypełni siedem sal konferencyjnych, których ustawienie dzięki modułowemu systemowi przesuwanych ścian można dowolnie modyfikować. Po połączeniu sal w całość poziom ten będzie stanowił przestrzeń konferencyjną na 4,3 tys. mkw., która pomieści do 2 tys. uczestników spotkania.

  Na drugim poziomie do końca sierpnia 2012 r. planowane jest zakończenie remontu istniejącego centrum kongresowego, w wyniku czego pojemność sal zwiększy się do 2 tys. miejsc. W tej części także duży nacisk kładziony jest na rozwiązania techniczne i akustykę sali. Cały obiekt będzie klimatyzowany.

  źródło: www.mtp.pl