Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań Congress Center)

Głogowska 14, 60-734 Poznań
pcc.mtp.pl

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Ostańska-Janicka 61 86...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań Congress Center)

Centrum konferencyjne z nowym oświetleniem

Data aktualności: 22-11-2012

 • Centrum konferencyjne z nowym oświetleniem - Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań Congress Center)

  Specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym firma ES-System podpisała umowę na realizację II etapu modernizacji oświetlenia hali Międzynarodowych Targów Poznańskich. Kontrakt o wartość 1,4 mln złotych netto zostanie zrealizowany do sierpnia 2012 r.

   

   

   

   

   

   


  ES-System wygrał II etap na modernizację wewnętrznego systemu oświetleniowego hali nr 15 największego centrum konferencyjnego w Poznaniu, oferując nowatorskie i energooszczędne rozwiązania. W ramach realizacji umowy spółka dostarczy wielkopowierzchniowe oprawy oświetlenia ogólnego opracowane oraz wykonane zgodnie z wizją architektoniczną Piotra Barełkowskiego, architekta z poznańskiej pracowni architektonicznej Studio ADS. Oprawy zostaną wykonane w wersji umożliwiającej sterowanie (ściemnianie) oświetleniem, co pozwoli na aranżowanie oczekiwanych scen oświetleniowych, dostosowanie natężenia oświetlenia do potrzeb, a przez to oszczędności w poborze energii.

  To kolejny etap inwestycji realizowany przez ES-System dla Międzynarodowych Targów Poznańskich. Firma w II połowie 2011 roku, w ramach I etapu, zrealizowała dla MTP kontrakt o wartości 2,7 mln złotych netto.

  źródło: www.konferencje.pl