Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mikołajki Resort & SPA

Jora Wielka 54c, 11-730 Mikołajki
mikolajki-resort.pl/konferencje

Skontaktuj się z obiektem

Marcin Niksa 733 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mikołajki Resort & SPA

DeSilva na Mazurach już działa

Data aktualności: 18-06-2013

 • DeSilva na Mazurach już działa - Mikołajki Resort & SPA
  Mikołajki Resort by DeSilva w pierwszej połowie czerwca rozpoczął przyjmowanie gości. To już siódmy hotel tej sieci w Polsce.
   
   
   
   
   
   
   
  Zlokalizowany w Jorze Wielkiej koło Mikołajek, hotel oddał do dyspozycji gości 157 pokoi, sale konferencyjne, restaurację i centrum spa. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, obiekt przyjął pierwszych gości 7 czerwca 2013 r.
   
  Mikołajki Resort posiada centrum konferencyjne z ośmioma salami, mieszczącymi łącznie do 535 uczestników spotkań. Wszystkie sale są klimatyzowane, wyposażone w bezpłatny, profesjonalny sprzęt do prezentacji multimedialnych (rzutniki LCD, ekrany, flipcharty) oraz szybki, bezprzewodowy internet. 
   
  Działające już centrum spa wyposażone jest w basen, sauny, salę ćwiczeń i gabinety zabiegowe. Hotel dysponuje również własną piaszczystą plażą, od lipca goście będą mogli również korzystać z kortu tenisowego.