Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mikołajki Resort & SPA

Jora Wielka 54c, 11-730 Mikołajki
mikolajki-resort.pl/konferencje

Skontaktuj się z obiektem

Marcin Niksa 733 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Mikołajki Resort & SPA

Mikołajki Resort & Spa z trzema gwiazdkami i nowym wyglądem

Data aktualności: 03-07-2015

 • Mikołajki Resort & Spa z trzema gwiazdkami i nowym wyglądem - Mikołajki Resort & SPA

  Zakończył się trwający od września ubiegłego roku remont w hotelu Mikołajki Resort & Spa. Obiekt nie tylko odświeżył wnętrza, ale i otrzymał oficjalną kategoryzację trzech gwiazdek.

   

  Hotel Mikołajki Resort & Spa pod aktualną nazwą działa od 20 września 2014 r. i od tamtego momentu aż do 1 kwietnia br. w hotelu trwał remont. Zmodernizowano i odświeżono wnętrza, a także zainstalowano w jednym skrzydle budynku klimatyzację. Zmiany zaszły również w ofercie spa oraz kategoryzacji – hotel oficjalnie otrzymał trzy gwiazdki. Remont zbiegł się ze zmianą obsady na stanowisku dyrektora – nową dyrektor generalną jest Marzena Skwira.

  Hotel zlokalizowany jest w samym sercu Krainy Wielkich Jezior, oferuje sześć sal konferencyjnych, które łącznie pomieszczą 490 osób. Sale mają dostęp do światła dziennego i wyposażone są w niezbędny sprzęt audiowizualny.

  Baza noclegowa obiektu to 145 pokoi z czego 47 to pokoje rodzinne, 92 to pokoje dwuosobowe, 4 o podwyższonym standardzie oraz 2 przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W sezonie letnim do dyspozycji gości jest również 10 bungalowów. Co więcej, w hotelu znajduje się restauracja, bar, centrum spa wyposażone w basen oraz sauny, a także wypożyczalnie sprzętu rekreacyjnego i wodnego oraz sklep całodobowy. Na terenie obiektu jest duże miejsce na ognisko i grilla oraz parking.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: