Zakończył się trwający od września ubiegłego roku remont w hotelu Mikołajki Resort Spa. Obiekt nie tylko odświeżył wnętrza, ale i otrzymał oficjalną kategoryzację trzech gwiazdek.

Hotel Mikołajki Resort Spa pod aktualną nazwą działa od 20 września 2014 r. i od tamtego momentu aż do 1 kwietnia br. w hotelu trwał remont. Zmodernizowano i odświeżono wnętrza, a także zainstalowano w jednym skrzydle budynku klimatyzację. Zmiany zaszły również w ofercie spa oraz kategoryzacji – hotel oficjalnie otrzymał trzy gwiazdki. Remont zbiegł się ze zmianą obsady na stanowisku dyrektora – nową dyrektor generalną jest Marzena Skwira.

Hotel zlokalizowany jest w samym sercu Krainy Wielkich Jezior, oferuje sześć sal konferencyjnych, które łącznie pomieszczą 490 osób. Sale mają dostęp do światła dziennego i wyposażone są w niezbędny sprzęt audiowizualny.

Baza noclegowa obiektu to 145 pokoi z czego 47 to pokoje rodzinne, 92 to pokoje dwuosobowe, 4 o podwyższonym standardzie oraz 2 przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W sezonie letnim do dyspozycji gości jest również 10 bungalowów. Co więcej, w hotelu znajduje się restauracja, bar, centrum spa wyposażone w basen oraz sauny, a także wypożyczalnie sprzętu rekreacyjnego i wodnego oraz sklep całodobowy. Na terenie obiektu jest duże miejsce na ognisko i grilla oraz parking.