Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MT Polska

Marsa 56c, 04-242 Warszawa
http://www.centrummtpolska.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
MT Polska

Konferencja SPA & Wellness na Targach WorldHotel 2011

Data aktualności: 22-11-2012

 • Konferencja SPA & Wellness na Targach WorldHotel 2011 - MT Polska

  Jak bezpiecznie prowadzić biznes SPA & Wellness i zwiększyć jego opłacalność w czasach kryzysu? W jaki sposób inwestować w obiekty pod SPA, by odnieść sukces? To tylko niektóre z zagadnień, które zostaną omówione podczas konferencji „SPA niejedno ma imię” organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie SPA & Wellness.
   

   

  Konferencja odbędzie się  7 października podczas „Dnia SPA & Wellness” na IV Międzynarodowych Targach Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2011 w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wstęp na targi i konferencję jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji na stronie www.worldhotel.pl/rejestracja.

  - Zagadnienia związane z coraz prężniej rozwijającym się w Polsce rynkiem SPA & Wellness  cieszą się dużym zainteresowaniem wśród odbiorców Targów WorldHotel, dlatego też postanowiliśmy jeden dzień skierować właśnie do tej branży. Będzie to doskonała okazja do spotkań, rozmów, wymiany doświadczeń, a także do zdobycia cennej wiedzy dotyczącej różnych aspektów funkcjonowania SPA & Wellness, począwszy od ubezpieczeń, przez marketing i sprzedaż, po architekturę. Eksperckie wykłady to nie wszystko, bowiem na zwiedzających będzie również czekać interesująca oferta wystawców z rozwiązaniami dla tego sektora - mówi Renata Smolnytska, Project Manager Targów WorldHotel.

  Wszystko o biznesie SPA & Wellness
  Podczas konferencji „SPA niejedno ma imię” poruszone zostaną zagadnienia związane m.in. z odpowiedzialnością cywilną SPA. Uczestnicy dowiedzą się, jak bezpiecznie prowadzić tego typu biznes i z jakich form ubezpieczenia najlepiej korzystać. Uwaga słuchaczy zostanie również zwrócona na świadomość ryzyka ponoszonego podczas zabiegów SPA & Wellness. Na wykładzie poświęconym funkcjonowaniu SPA od wewnątrz, przedstawione zostaną argumenty za i przeciw w prowadzeniu tego typu biznesu. Eksperci zaprezentują najbardziej popularne rozwiązania w kontrze do indywidualnego podejścia managera, a także poruszą temat spójnych działań promocyjnych, będących kluczem do sukcesu i wskażą mielizny w funkcjonowaniu SPA. Spotkanie będzie okazją, aby dowiedzieć się, jak zwiększyć zainteresowanie klienta zabiegami SPA w czasach kryzysu, a także – jak przygotować ofertę salonu, biorąc pod uwagę potrzeby odbiorców. Eksperci omówią błędy popełniane w marketingu w kontekście sprzedaży oraz udzielą rad na temat sposobów przekształcenia porażki w sukces. Konferencję zamknie spotkanie poświęcone tematom inwestycji w obiekty SPA & Wellness (budowa, adaptacja, modernizacja), jako właściwej  drogi do sukcesu. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z wysoko- i niskobudżetowymi rozwiązaniami, a także wysłuchać porad specjalistów odnośnie modernizacji istniejących rozwiązań i adaptacji części obiektów pod SPA.

  Wiedza dla hotelarzy
  Konferencja „SPA niejedno ma imię” będzie głównym, ale nie jedynym wydarzeniem „Dnia SPA & Wellness”. Trzeciego dnia Targów WorldHotel w programie znajdzie się również szkolenie organizowane przez czasopismo „Hotelarz” i Horwath HTL „Nowe trendy w produktach hotelowych oraz podstawy analityki operacyjnej; dla przyszłych inwestorów – finansowanie inwestycji hotelowych”. Na zwiedzających będzie też czekać seminarium firmy AV.Net Sieci Audiowizualne „Jak wyprzedzić konkurencję? Rozwiązania audiowizualne wyróżnikiem Twojego hotelu”, a także prezentacja najnowszej odsłony portalu zwiadowca.pl dedykowanego przedstawicielom branży HoReCa.
   
  Szeroki wybór produktów i usług

  Oprócz oferty obejmującej swoim zakresem infrastrukturę rekreacyjną, SPA & Wellness, wystawcy zaprezentują również: elementy wyposażenia i wystroju wnętrz, tekstylia i galanterię hotelową, ofertę dotyczącą housekeepingu, a także rozwiązania informatyczne dla hoteli. Zwiedzający po raz pierwszy będą mogli również zapoznać się w tym samym miejscu i czasie z propozycjami dla branży eventowej, ponieważ równolegle w sąsiadującej hali odbędzie się druga, niezależna impreza - III Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event 2011.

  Rejestracja na targi
  Targi WorldHotel 2011 odbędą się w dniach 5-7 października. Aby wziąć udział w targach i wydarzeniach towarzyszących, należy dokonać rejestracji na miejscu lub za pośrednictwem strony www.worldhotel.pl/rejestracja (do 3 października do godz. 12.00). Rejestracja on-line umożliwia bezpłatny wstęp na Targi WorldHotel i Targi Event. Osoby, które zarejestrują się na miejscu, będą musiały nabyć bilet w cenie 30 zł za każdy dzień targów, upoważniający do zwiedzania obu imprez.

     źródło: www.worldhotel.pl