Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MT Polska

Marsa 56c, 04-242 Warszawa
http://www.centrummtpolska.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
MT Polska

TT Warsaw 2011: Oferty turystyczne z 50 krajów świata

Data aktualności: 22-11-2012

 • TT Warsaw 2011: Oferty turystyczne z 50 krajów świata - MT Polska

  Etniczne safari po Namibii, spotkania z ludźmi Himba, Damara i Buszmenami, nurkowanie z rekinami w RPA, przejażdżki wielbłądem po pustyni lub rafting w Maroku, słowackie ośrodki narciarskie i wspaniałe hotele SPA & Wellness czy też degustacje win we Francji, Hiszpanii, Argentynie albo Chile - to tylko niektóre propozycje turystyczne ponad 600 wystawców z 50 krajów świata, którzy wezmą udział w XIX Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw 2011.

   

   

   

   

   

   

  W tym roku po raz pierwszy na warszawskich targach swoje wyjątkowe oferty turystyczne zaprezentuje Japonia, Albania, Laos i Wietnam. TT Warsaw 2011 odbędą się w dniach 22-24 września w centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

  - Na tegorocznej edycji Targów TT Warsaw prezentować się będą regiony z wielu stron świata, oferując turystom bardzo różnorodne formy spędzania czasu. Na stoiskach będzie można znaleźć interesujące pomysły na podróże, propozycje egzotycznych wycieczek, aktywnego odpoczynku, ekstremalnych sportów gwarantujących niezapomniane wrażenia, jak również wyjazdy pełne relaksu w ekskluzywnym otoczeniu czy do miejsc przyjaznych rodzinom i dzieciom. Wybór jest ogromny i z pewnością czas spędzony na naszych targach będzie niezwykle inspirujący zarówno dla przedstawicieli branży turystycznej poszukujących nowych kontaktów biznesowych i kierunków podróży, jak również zwiedzających indywidualnych planujących niezapomniane wycieczki i urlopy - mówi Urszula Potęga, prezes zarządu spółki MT Targi, organizatora TT Warsaw.

  Oferty turystyczne z całego świata
  Zwiedzający Targi TT Warsaw 2011 będą mieli do dyspozycji wszechstronny katalog ofert na spędzenie wolnego czasu w różnych zakątkach świata. Miłośników Afryki powinna zainteresować propozycja Wild Wind Namibian Safaris i etniczne safari „Plemiona Namibii” wraz z wizytą w tradycyjnych wioskach, pokazami tańców i śpiewów, wyrabianiem narzędzi, łuków i tradycyjnej biżuterii oraz polowaniem. Z kolei stoisko Ambasady RPA z zaproszonymi touroperatorami zaprezentują ofertę turystyczną południowego krańca Afryki. Zachęcać będą do poznania pięknych Parków Narodowych, udziału w safari fotograficznym, skorzystania ze sportów letnich, nurkowania, oglądania podwodnego świata, najwyższych skoków bungee na półkuli południowej z mostu Bloukrans River Bridge na rzece Storms o wysokości 216 m. Ponadto promować będą doskonałą kuchnię południowoafrykańską, zwiedzanie winnic, kopalni diamentów, złota czy wyspy Robben Island gdzie był więziony Nelson Mandela. Natomiast Maroko, tegoroczny kraj partnerski TT Warsaw, będzie namawiał do poznania tego malowniczego kraju i skorzystania z marokańskich bogatych ofert turystycznych. Wśród nich można znaleźć zarówno specjalne programy dla miłośników przygody, wycieczki kulinarne, nietypowe propozycje podróży motywacyjnych czy pobyty w ośrodkach z szerokim wyborem zabiegów zdrowotnych. Ponadto Ośrodek Narodowy Tunezji będzie zachęcał zwiedzających do odkrycia nowego oblicza północnego kraju Afryki, spotkań z hotelarzami oraz przedstawicielami biur podróży.

  Ambasada Japonii i Japońska Narodowa Organizacja Turystyczna podczas TT Warsaw 2011 będą zapraszać do podróży po tradycyjnej Japonii, zobaczenia dawnych stolic, świątyń i zamków oraz wzięcia udziału w festiwalach o kilkusetletnich tradycjach czy podziwiania zimą pięknych rzeźb lodowych podczas festiwalu śniegu. Na specjalnym seminarium będzie można uzyskać informacje m.in. na temat atrakcji turystycznych Kraju Kwitnącej Wiśni, zakwaterowania, transportu, czyli niezbędnych wskazówek do opracowania programów wyjazdów zorganizowanych. Do poznania Wyspy Afrodyty będzie zachęcała Cypryjska Organizacja Turystyczna z propozycjami organizacji konferencji i wyjazdów motywacyjnych, różnych form turystyki aktywnej, programów zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Asesorat Turystyczny Regionu Sardynii również będzie namawiał turystów do przyjazdu i poczucia wyjątkowego połączenia klimatu, piękna natury, języka, kultury, zwyczajów i tradycji tego wyjątkowego miejsca na Morzu Śródziemnym. Natomiast Agencja Rozwoju Turystyki w Rydze będzie przekonywała, że stolica Łotwy to idealne miejsce na weekend lub dłuższe wakacje. Z kolei organizator wyjazdów zimowych Biuro Turystyczne Tramp przedstawi autorski program przedszkola narciarskiego, a także rozlosuje wyjazd na Free Ski w Livigno.

  Podczas TT Warsaw 2011 pojawi się także akcent polsko-saskiej historii, zachęcający do zwiedzania zabytków Saksonii ściśle związanych z królem Augustem Mocnym, hrabiną Cosel i unią polsko-saską. Wśród prezentujących się wystawców nie zabraknie też rodzimych stoisk. Będą obecne pensjonaty, sanatoria, hotele, wellness&spa m.in. w nowej odsłonienie zaprezentuje się Hotel Afrodyta sąsiadujący z lasem należącym do rezerwatu przyrody Dąbrowa Radziejowska, a Kompleks Gastronomiczno – Hotelarski ”Górski” na stoisku będzie oferował rezerwację weekendu w specjalnej cenie. Zaprezentują się przewoźnicy wśród których znajdzie się Lotnisko Chopina z pakietem atrakcyjnych zniżek i usług, polskie czarterowe linie lotnicze Enter Air z wirtualną wycieczką po samolocie, Globe Travel Service z propozycją przelotów czarterowych na sezon LATO 2012, PETPOLONIA oferująca połączenia promowe po Morzu Bałtyckim, Norweskim, Północnym, Irlandzkim, Śródziemnym, Adriatyckim, Atlantyku czy też TSS Polska namawiająca do podróży kolejowych w europejskim stylu. Na Targach TT Warsaw pojawią się dostawcy usług turystycznych, m.in. zaprezentowany zostanie pełny interaktywny system rezerwacji w tysiącach hoteli na całym świecie - HotelsPro, będą również organizatorzy turystyki biznesowej czy towarzystwa ubezpieczeniowe. Ponadto obecne będą narodowe, regionalne i lokalne organizacje turystyczne, urzędy marszałkowskie, powiaty, miasta i gminy oraz branżowe izby i stowarzyszenia.

  Bezpłatny wstęp dla branży
  Przedstawiciele branży, którzy zarejestrują się on-line na www.ttwarsaw.pl/rejestracja będą mogli bezpłatnie uczestniczyć w TT Warsaw. Pierwszy dzień targów tradycyjnie będzie zarezerwowany dla przedstawicieli sektora turystyki, aby w komfortowych warunkach mogli przeprowadzać rozmowy biznesowe. Natomiast zwiedzający indywidualni będą mogli przyjść na TT Warsaw 23 i 24 września. W tym roku po raz pierwszy na trzeci dzień targów, sobotę obfitującą w liczne atrakcje, będzie można wejść bezpłatnie.  źródło:  www.ttwarsaw.pl