Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Multikino Złote Tarasy

Złota 59, 00-120 Warszawa
www.multikino.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Multikino Złote Tarasy

Organizacja konferencji przekazana spółce Multikino Media

Data aktualności: 22-11-2012

 • Organizacja konferencji przekazana spółce Multikino Media - Multikino Złote Tarasy

  W związku z rozwojem działalności Biura Reklamy i Sprzedaży Korporacyjnej spółka Multikino dokonała zmian w swojej strukturze.

   

   

   

   

   

     Tym samym organizacja konferencji w kinach sieci Multikino i Silver Screen oraz sprzedaż kuponów i voucherów znalazła się w zakresie działalności Multikino Media. Do obowiązków spółki będzie należała również działalność brokerska w zakresie sprzedaży kinowej (centralnej i lokalnej) oraz sponsoringów i akcji specjalnych. W ofercie Multikino Media znajdą się także pakiety sponsorsko-reklamowe, stworzone przy okazji specjalnych wydarzeń filmowych, muzycznych czy sportowych. W najbliższym czasie większość kin obsługiwanych przez Multikino Media ma zostać objęta systematycznymi badaniami efektywności kampanii reklamowych oraz cyklicznymi badaniami profilu widza kinowego. Jednocześnie wprowadzony zostanie audyt widowni Multikina przez niezależną firmę audytorską.

  Jak dowiadujemy się z prospektu reklamowego przygotowanego przez Dział Sprzedaży Korporacyjnej Multikino S.A., atutem sali kinowej przy organizowaniu spotkań jest jej duży ekran oraz nagłośnienie, dzięki czemu można wykorzystywać w pełni obraz i dźwięk w prezentacji. Sieć kin wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnego event marketingu, promuje również organizację konferencji w technologii 3D.

   

     źródło: www.multikino.pl

Oferty specjalne

 • KONCERT! Nowy album Red Hot Chili Peppers na żywo w jakości HD!

  Nowy album Red Hot Chili Peppers na żywo w jakości HD! We wtorek 30 sierpnia do wybranych kin na całym świecie popłynie ostra niczym papryczka chili muzyka. Na żywo, z niemieckiej Kolonii Red Hot Chili Peppers zagrają bowiem swój nowy album „I’m With You”. To pierwszy i ostatni raz kiedy słynna...