Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mysia 3

Mysia 3, 00-496 Warszawa
https://mysia3.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Dariusz Dołowy 790 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mysia 3

Niebanalna przestrzeń na konferencje w Warszawie

Data aktualności: 04-10-2013

 • Niebanalna przestrzeń na konferencje w Warszawie - Mysia 3
  Mysia 3 to warszawski dom handlowy, mieszczący się w gmachu dawnego Głównego Urzędu Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk, czyli Urzędu Cenzury. Na jednym z pięter tego obiektu znajduje się przestrzeń, w której można organizować konferencje, koncerty i spotkania.
   
  Mysia Bez Cenzury to otwarta przestrzeń ekspozycyjna, w której koncentruje się kulinarne życie Mysiej 3. Na trzecim piętrze budynku doświadczać można sztuki, designu i mody bez cenzury. To miejsce, w którym odbywają się różnorodne wydarzenia - wernisaże, wystawy, imprezy tematyczne, pokazy mody, koncerty czy wieczory autorskie. Minimalistyczna, industrialna architektura tego miejsca umożliwia niemal dowolną aranżację przestrzeni na konferencje czy warsztaty.
   
  Mysia 3 jako alternatywa dla centrów handlowych, stawia na marki o unikatowej ofercie i adresuje swoją ofertę do osób, ktore chcą poczuć się wyjątkowo.