Kolejnym obiektem w naszym cyklu "Byliśmy, widzieliśmy" jest przestrzeń eventowa Mysia3 w centrum Warszawy. To nowoczesne, industrialne miejsce charakteryzuje się wszechobecną bielą, która, niczym czysta kartka, daje różnorodne możliwości aranżowania przestrzeni na konferencję, szkolenie czy prezentację produktu. Przeczytajcie naszą relację, w roli głównej: Mysia3. 

Lokalizacja: Świetne umiejscowienie - w sercu stolicy 

Przestrzeń eventowa Mysia3 znajduje się w sercu stolicy – tuż obok Ronda de Gaulle'a i Nowego Światu od północy, i pl. Trzech Krzyży – od południa. Do dworca Warszawa Centralna jest stąd w prostej linii 1,5 km, a z lotniska można dojechać w 20 min. (ok. 9,5 km). Do stacji Metro Uniwersytet można przejść spacerem w 10 min. (800 m). W pobliżu są również przystanki autobusowe i tramwajowe.

Mysia 3 Warszawa sale konferencyjne

Wygląd: Miejsce z historią

Przestrzeń eventowa przy Mysiej to trzecie piętro domu handlowego Mysia3, mieszczącego się w dawnej siedziby Głównego Urzędu Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk, czyli Urzędu Cenzury, a obecnie - nowoczesnego domu handlowego ze sklepami designerskich i unikatowych marek, którego wnętrza to ciekawe połączenie stylu vintage z nowoczesnością. Aby dostać się do centrum konferencyjnego, należy wejść głównym wejściem i wjechać małą, przeszkloną windą na 3. piętro lub skorzystać ze schodów. Na miejscu nie ma recepcji – z windy trafiamy od razu do części kawiarnianej z małym barem i stolikami. Za kawiarnią widać otwartą przestrzeń, w której odbywają się spotkania. Przestrzeń można jednak zaaranżować dowolnie i miejsce na przerwę kawową lub lunch wygospodarować w innym miejscu sali. Transport sprzętu i innych elementów oprawy spotkań odbywa się poza godzinami pracy Domu Handlowego.

Mysia 3 Warszawa sale konferencyjneMysia 3 Warszawa sale konferencyjne

Sale konferencyjne: Loftowo i designersko

Otwarta, biała, designerska przestrzeń, w loftowym stylu, z filarami. Wnętrza wypełnia biel w połączeniu z metalem, na suficie widoczne są rury wentylacyjne, które stanowią element wystroju. Pomieszczenie jest bardzo widne, ale wszystkie okna mają rolety i jest możliwość całkowitego zaciemnienia. Do wynajęcia jest całe piętro z możliwością podziału przestrzeni na 2 lub 3 części. Przestrzeń ogrzewana klimatyzacją. Można tu zorganizować konferencję dla 170 osób, bankiet dla 190 i koktajl dla 300 osób. Sala wyposażona jest w rzutnik, ekran, nagłośnienie, tv LED i flipchart. Na życzenie obsługa realizuje zamówienia na dodatkowy sprzęt i personel. Organizatorzy konferencji mają również do dyspozycji meble konferencyjne, krzesła, stoły, fotele i stoliki.

Pokoje:

Obiekt nie oferuje noclegów. W pobliżu znajduje się kilka hoteli 4- i 5-gwiazdkowych.

Restauracje i bary:

Catering oraz przerwy kawowe podczas eventów zapewnia firma, która obsługuje kawiarnię.

Mysia 3 Warszawa sale konferencyjne

Atrakcje i usługi:

Obiekt nie oferuje dodatkowych usług. Goście mogą odwiedzić butiki na dolnych kondygnacjach. Niedaleko jest również Nowy Świat – najsłynniejsza, historyczna ulica stolicy, oraz warszawska Starówka.

Co wyróżnia obiekt konferencyjny:

Obiekt z bardzo dogodnym położeniem w centrum Warszawy. Bardzo miła, ambitna i zaangażowana obsługa. Spora, stylowa i designerska przestrzeń.

►Opinia serwisu konferencje.pl:

Przestrzeń idealna dla artystów, na pokazy mody, prezentacje produktów i inne tego typu eventy. Niewątpliwym plusem jest wiele możliwości aranżacji sali, podzielona jest ona jednak filarami, co należy brać pod uwagę przy planowaniu spotkania. Bardzo troskliwa, zapobiegliwa i miła obsługa. Smaczna oprawa cateringowa.