Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Narodowe Forum Muzyki

Piłsudskiego 19, 50-044 Wrocław
nfm.wroclaw.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Narodowe Forum Muzyki

W Narodowym Forum Muzyki zorganizujesz konferencje na 1800 osób

Data aktualności: 24-10-2014

 • W Narodowym Forum Muzyki zorganizujesz konferencje na 1800 osób - Narodowe Forum Muzyki

  Jesienią 2015 roku we Wrocławiu zostanie oddane do użytku Narodowe Forum Muzyki - wielofunkcyjny i nowoczesny obiekt koncertowy, w którym oprócz wydarzeń artystycznych będą odbywały się także kongresy i konferencje.
   

  Położony na placu Wolności, w samym sercu stolicy Dolnego Śląska kompleks sal koncertowych będzie największym tego typu obiektem w tej części Europy. Szacuje się, że w ciągu roku w obiekcie będzie odbywało się około 700 wydarzeń, w których łącznie weźmie udział ok. 400 tys. gości.
   

  Konferencje we Wrocławiu na 1800 osób


  W Narodowym Forum Muzyki znajdą się 4 pomieszczenia, które będą mogły być wykorzystywane na konferencje, kongresy i spotkania. Sala Główna o powierzchni 1840 mkw. pomieści 1823 osoby w ustawieniu teatralnym, a duża sala kameralna o powierzchni 450 mkw. - 300 osób w ustawieniu teatralnym i 250 na bankiecie. Organizatorzy spotkań będą mieli również do dyspozycji dwie mniejsze sale o powierzchni 250 mkw. każda, mieszczące 200 osób w ustawieniu teatralnym i 100 na bankiecie. W obiekcie znajdzie się także salon VIP o powierzchni 182 mkw., który pomieści 80 osób w ustawieniu teatralnym i tyle samo w układzie bankietowym. Ofertę obiektu uzupełni przestronne foyer, mieszczące 400 gości na bankiecie odbywającym się poziomie „0”, 600 na poziomie „-1”, 60 na poziomie „-2” i 200 na poziomie „-3”.

   

  Informacji na temat wynajmu sal konferencyjnych udziela Kamila Janaszkiewicz, tel. 728 447 012, e-mail: .

  Narodowe Forum Muzyki sala koncertowa Wrocław sale konferencyjneNarodowe Forum Muzyki sala koncertowa Wrocław sale konferencyjne

   

  Dla uczestników spotkań i melomanów

   

  Na terenie Narodowego Forum Muzyki znajdą się również: restauracja z ogródkiem, drink bar, dwupoziomowa kafeteria, strefa VIP z osobnym wejściem, poczekalnia dla artystów, sklepik z wydawnictwami i gadżetami oraz sale prób i studio nagrań. Przy obiekcie zaplanowano trzypoziomowy parking podziemny na 700 samochodów, do którego będą mogły wjechać również autobusy.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: