Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Nosalowy Dwór Resort & SPA

Balzera 21d, 34-500 Zakopane
www.nosalowy-dwor.eu

Skontaktuj się z obiektem

Dorota Nidzgorska-Mazonik Dyrektor Regionalny Sprzedazy 604-3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Nosalowy Dwór Resort & SPA

Hotel konferencyjny Nosalowy Dwór w Zakopanem ma więcej apartamentów

Data aktualności: 16-01-2015

 • Hotel konferencyjny Nosalowy Dwór w Zakopanem ma więcej apartamentów - Nosalowy Dwór Resort & SPA

  Nosalowy Dwór Resort & Spa z końcem roku powiększył się ponad dwukrotnie. Hotel udostępnił swoim gościom dodatkowe 146 apartamentów w trzecim budynku resortu, które były sprzedawane w systemie condo.

  Resort zlokalizowany jest u podnóża góry Nosal w stolicy Tatr – Zakopanem. Dotąd składał się z dwóch hoteli – czterogwiazdkowego Grand Nosalowego Dworu oraz trzygwiazdkowego Nosalowego Dworu. W pierwszym z nich mieściło się 118 pokoi, w drugim 29. Obecnie kompleks poszerzył się o kolejne 146 pokoi w Rezydencji Nosalowy Dwór położonej w bezpośrednim sąsiedztwie pozostałych budynków. Całość otacza trzyhektarowa działka, na której pojawią się m.in. ścieżki joggingowe, korty tenisowe, boisko oraz park zabaw dla dzieci.
   

  Sale konferencyjne w Zakopanem

  Resort dysponuje trzema salami konferencyjnymi zajmującymi powierzchnię 650 mkw. Największa z sal mierzy 410 mkw. i jednorazowo pomieści 500 gości w ustawieniu teatralnym. Pozostałe sale mają 160 i 80 mkw. Istnieje możliwość podziału największej sali nawet na sześć mniejszych. Każde z pomieszczeń konferencyjnych jest w pełni wyposażone w sprzęt audiowizualny typu flipcharty, rzutniki, ekrany czy nagłośnienie. Ponadto, na terenie kompleksu znajduje się Centrum Wellness & Spa oraz restauracja. Z kolei w podziemiach jest dwupoziomowy garaż z 70 miejscami parkingowymi.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Jesienne konferencje

  Jesień to intensywny czas spotkań biznesowych, a pełne barw Tatry i Zakopane stanowią idealne tło do organizacji zarówno imprezy integracyjnej dla pracowników, jak i merytorycznych konferencji na najwyższym poziomie.  W Nosalowy Dwór Resort & Spa przygotowaliśmy dla...
 • Zintegruj grupę przy grillu - Wiaty grillowe w Nosalowym Dworze

  Wiaty grillowe, zlokalizowane tuż przy świerkowym lesie, to najnowszy obiekt na mapie resortu. Są doskonałym miejscem na integrację przy grillowej kolacji lub spotkanie przy ognisku latem i zimą. Aromat rozmarynu, pieczonych mięs i grillowanych warzyw. Blask ognia, wspólna biesiada i tańce na...