Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Novotel Gdańsk Centrum

Pszenna 1, 80-749 Gdańsk
accor.com

Skontaktuj się z obiektem

Grażyna Urbańska specjalista ds. rozliczeń gastronomii 0-58 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Novotel Gdańsk Centrum

Konferencje w trzygwiazdkowym hotelu bez dymu papierosowego

Data aktualności: 15-02-2013

 • Konferencje w trzygwiazdkowym hotelu bez dymu papierosowego - Novotel Gdańsk Centrum

  Trójmiejski hotel konferencyjny pod hasłem „100% Smoke Free” rozszerzył dotychczasowy zakaz palenia na powierzchniach ogólnodostępnych, włącznie z salami konferencyjnymi i wszystkimi pokojami.

   

   

   

   

   

   


  Obecnie w hotelu Novotel Gdańsk Centrum panuje zasada całkowitej wolności od dymu papierosowego. Innowacja  wpisywać ma się w przyjęty w marcu 2012 r. program Planet 21, zakładający wprowadzanie rozwiązań chroniących środowisko do wszystkich hoteli z Grupy Accor, a także w pro-ekologiczną politykę marki Novotel.- Do wprowadzenia zasady "100% Smoke Free" skłoniła nas nie tylko coraz większa moda na niepalenie, świadomość jego szkodliwości i skutków biernego wdychania dymu tytoniowego, ale także ciągłe dążenie do podnoszenia jakości naszych usług  - mówi Joanna Kaszubowska, zastępca Dyrektora Generalnego hotelu Novotel Gdańsk Centrum. Podczas modernizacji hotelu odnowione zostały wnętrza dotychczasowych pokoi dla osób palących, dzięki czemu zwiększony jest komfort wypoczynku w naszym obiekcie. Goście pozytywnie reagują na ograniczenia i doceniają czyste powietrze zarówno w częściach ogólnodostępnych, jak i pokojach, w których meble czy zasłony pachną świeżością - dodaje.
   
  Hotel Novotel Gdańsk Centrum znajduje się na Wyspie Spichrzów, nieodpodal gdańskiej Starówki. W obiekcie mieści się pięć klimatyzowanych sal konferencyjnych mieszczących do 300 uczestników spotkań. W pomieszczeniach znajduje się podium, a za dodatkową opłatą dostępne są flipchart, łącze szerokopasmowe, wyposażenie wideo oraz system do wideokonferencji. Funkcjonująca w hotelu Restauracja Garden Brasserie specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej, a Bar Melody zaprasza na przekąski, alkohole i napoje gorące. Na terenie całego obiektu istnieje bezprzewodowy dostęp do internetu, do dyspozycji gości pozostaje także hotelowy parking.

  Źródło: Accor