Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Novotel Gdańsk Centrum

Pszenna 1, 80-749 Gdańsk
accor.com

Skontaktuj się z obiektem

Grażyna Urbańska specjalista ds. rozliczeń gastronomii 0-58 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Novotel Gdańsk Centrum

W hotelach Novotel działa już Wirtualny Concierge

Data aktualności: 18-07-2013

 • W hotelach Novotel działa już Wirtualny Concierge - Novotel Gdańsk Centrum
  Na organizatorów konferencji i gości hoteli Novotel czeka wirtualny concierge, który  został uruchomiony w czerwcu tego 2013 r. Usługa stopniowo wdrażana jest w 100 obiektach Novotel zanim zostanie wprowadzona w całej sieci.
   
   
   
   
   
   
   
  Wirtualny concierge dostępny jest na ekranachw lobby. Goście mogą używać go do przeglądania informacji na temat marki i hoteli. Mogą również uzyskać  adresy  ciekawych miejsc w pobliżu hotelu (restauracje, muzea, itp.), praktyczne informacje dotyczące prognozy pogody czy lotu, a także szereg innych innowacyjnych usług, w tym wysyłania wirtualnych pocztówek.
   
  We wrześniu 2013 r. marka Novotel planuje wprowadzić usługę wirtualnego concierge jako aplikację mobilną. Goście będą mogli ściągnąć ją za darmo na swoje urządzenia z systemami Android i iOS Apple. Pozwoli im to na korzystanie z usługi na terenie całego hotelu.