Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Novotel & ibis Wrocław Centrum Combo

Powstańców Śląskich 7, 53-332 Wrocław
http://www.accorhotels.com/pl/hotel-A073-novotel-wroclaw-centrum/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

+48 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Novotel & ibis Wrocław Centrum Combo

Zdzisław Ziomek nowym dyrektorem

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zdzisław Ziomek nowym dyrektorem - Novotel & ibis Wrocław Centrum Combo

  Od 18 czerwca 2012 r. wrocławski hotel będzie miał nowego dyrektora generalnego. Został nim Zdzisław Ziomek, który zastąpi na stanowisku Jacka Zygadło.

   

   

   

   

   

   


  Od ponad dwudziestu lat Ziomek był dyrektorem Hotelu Mercure w Jeleniej Górze - znanym wcześniej jako hotel Orbis Jelenia Góra - a od 1991 r. pełnił w nim funkcję dyrektora. Jak zaznacza, objęcie nowego stanowiska będzie dla niego dużym wyzwaniem, ponieważ wrocławski hotel jest jednym z największych w Polsce.

  Hotel Orbis Wrocław oddaje do dyspozycji gości 287 pokoi z dostępem do internetu. Obiekt posiada 9 klimatyzowanych, w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, pozwalających na organizację spotkań nawet dla 530 osób,. Na standardowe wyposażenie pomieszczeń konferencyjnych składają się m.in. flipchart, łącze szerokopasmowe, wyposażenie audio-video, podium, mównica, rzutnik slajdów oraz sprzęt do wideokonferencji. Hotel świadczy także usługi tłumaczenia symultanicznego. Podczas przerw w spotkaniach ich uczestnicy mogą spotkać się na przerwie kawowej w jednej ze specjalnie przygotowanych do tego celu.

  Restauracja Hotelu Orbis Wrocław znana jest z kuchni polskiej i międzynarodowej, a bar Aperitif z deserów i napoi. Goście obiektu mogą też korzystać z masaży, sauny i solarium w hotelowym centrum fitness. Hotel posiada ogrzewany basen, zewnętrzny parking na 300 samochodów oraz liczne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich.

  źródło: www.orbis.pl