Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Novotel & ibis Wrocław Centrum Combo

Powstańców Śląskich 7, 53-332 Wrocław
http://www.accorhotels.com/pl/hotel-A073-novotel-wroclaw-centrum/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

+48 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Novotel & ibis Wrocław Centrum Combo

Nowy Novotel i ibis – Wrocław zaprasza na konferencje

Data aktualności: 15-02-2016

  • Nowy Novotel i ibis – Wrocław zaprasza na konferencje - Novotel & ibis Wrocław Centrum Combo

    Już niebawem czterogwiazdkowy hotel Wrocław zostanie zastąpiony przez dwa hotele grupy Orbis – ibis oraz Novotel. Prace modernizacyjne i rebranding dobiegają końca.


    Stolica Dolnego Śląska wzbogaci się o dwa nowe hotele należące do grupy hotelowej Orbis. Przy ul. Powstańców Śląskich 7 we Wrocławiu, w pobliżu Starego Miasta oraz dworca PKP, zamiast hotelu Wrocław pojawią się dwa Novotel Wrocław Centrum i ibis Wrocław Centrum. Budynek jest modernizowany, trwają również prace przy rebrandingu. W pierwszej kolejności do dyspozycji gości zostanie udostępniona część funkcjonująca jako hotel ibis, następnie uruchomiony zostanie hotel marki Novotel.

     

    Obecnie hotel Wrocław 289 pokoi oraz 5 apartamentów. Zaplecze konferencyjne obiektu to 13 sal mieszczących od 15 do 200 osób, jednak po połączeniu pięciu z nich stanowią przestrzeń na konferencje nawet dla 530 gości. Co więcej, w hotelu znajduje się centrum rekreacji z basenem, sauną, mini-fitnessem i gabinetem masażu oraz restauracja i Bar Aperitif. Przy hotelu znajdują się dwa parkingi: bezpłatny niestrzeżony oraz wielopoziomowy płatny parking strzeżony, a także stacja benzynowa z myjnią samochodową.