Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Novotel Kraków Centrum

Tadeusza Kościuszki 5, 30-105 Kraków
www.accorhotels.com/pl/hotel-3372-novotel-krakow-centrum/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Sabina Kowal +4812...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Novotel Kraków Centrum

Modernizacja sal konferencyjnych

Data aktualności: 22-11-2012

 • Modernizacja sal konferencyjnych - Novotel Kraków Centrum

  Jak zapowiada kierownictwo hotelu, w sierpniu 2012 r. całkowitej renowacji poddane zostanie jedno z pięter, na którym znajdują się sale konferencyjne. Pomieszczenia zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami i standardami marki Novotel.

   

   

   

   

   

   


  Jak informuje Sabina Bartyzel, dyrektor generalny hotelu Novotel Kraków Centrum, prace remontowe potrwają około miesiąca. Dzięki nim korzystanie z zaplecza konferencyjnego obiektu stanie się bardziej komfortowe.

  Czterogwiazdkowy Novotel Kraków Centrum oddaje do dyspozycji gości 198 pokoi z bezprzewodowym dostępem do internetu. Hotelowa restauracja The Garden Brasserie specjalizuje się w daniach kuchni międzynarodowej, a w Le Bar można spróbować wielu alkoholi. Atrakcją obiektu jest centrum rekreacji z basenem, sauną i jacuzzi, oferujące zabiegi kosmetyczne i masaże.

  Obiekt dysponuje zapleczem konferencyjnym o łącznej powierzchni 340 mkw. Na wyposażenie klimatyzowanych sal konferencyjnych o nazwach Batory, Bona, Conference Floor, Mieszko, Sobieski, Wawel i Zygmunt składają się: ekran, flipchart, sprzęt audio-video, łącze szerokopasmowe, podium, rzutnik, system do wideokonferencji. Zaplecze konferencyjne posiada sale na przerwy kawowe. Hotel oferuje także usługę tłumaczeń symultanicznych.

  źródło: www.accorhotels.com