Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Novotel Kraków Centrum

Tadeusza Kościuszki 5, 30-105 Kraków
www.accorhotels.com/pl/hotel-3372-novotel-krakow-centrum/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Sabina Kowal +4812...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Novotel Kraków Centrum

Zobacz odnowione sale konferencyjne

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zobacz odnowione sale konferencyjne - Novotel Kraków Centrum

  W połowie września 2012 r. krakowski hotel obchodził swoje dziesiąte urodziny. Podczas zorganizowanej z tej okazji uroczystości goście mieli okazję podziwiać odnowione piętro konferencyjne hotelu.

   

   

   

   

   

   


  Na obchodach jubileuszu, oprócz przedstawicieli partnerów biznesowych i reprezentantów biur podróży pojawiło się wiele osobistości ze świata muzyki, filmu oraz sportu. Dla zebranych gości przygotowano liczne atrakcje obejmujące występy artystyczne, a także prezentację zmodernizowanej części hotelu, ukazując pełnię jej możliwości zarówno dla celów biznesowych, jak i rozrywkowych.

  W wyniku modernizacji przemianie w Novotel Kraków Centrum uległo 340 mkw. powierzchni konferencyjnej, która zyskała na swojej funkcjonalności i - jak zapewniają przedstawiciele obiektu - stanowi obecnie wizytówkę najnowszych trendów panujących w sztuce aranżacji wnętrz. Proste, wyraziste formy oraz energetyczne akcenty czerwieni sprawiają, że lobby i sale emanują ciepłem i pozytywną energią, sprzyjając spotkaniom biznesowym i towarzyskim. Z kolei zastosowanie nowoczesnych technologii, jak np. dynamicznego oznakowania, ma wzmacniać nowoczesny charakter wnętrz. Całość uzupełniają współczesne dzieła sztuki zdobiące ściany oraz relaksująca muzyka w tle.

  Sale konferencyjne w krakowskim hotelu zostały zaprojektowane z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu ich powierzchni oraz zapewnieniu maksymalnej wygody wszystkim uczestnikom spotkań. Wyposażone w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny czy specjalne oświetlenie, które łatwo można dostosować do potrzeb klientów, są idealnym miejscem na szkolenia czy prezentację. Nowa kolorystyka sal z akcentami energetycznej limonki z pewnością wprowadzi w dobry nastrój i pobudzi do kreatywnej pracy.

  Bez względu na rodzaj organizowanego spotkania, klienci biznesowi mogą liczyć na wsparcie profesjonalnego zespołu ekspertów programu Meeting@Novotel. Jest to specjalny program sieci Novotel, w ramach którego obsługa hotelowa dba o to, aby każdy klient zorganizował efektywne spotkanie dla swoich pracowników lub partnerów biznesowych. Od chwili planowania przez czas realizacji wydarzenia aż po jego zakończenie, do dyspozycji wszystkich gości dostępny jest koordynator, gotowy udzielić wsparcia w każdej sytuacji. Wydelegowana osoba kieruje się pięciopunktową obietnicą Novotel. Zakłada ona natychmiastową dostępność dla organizatora, dopracowanie każdego szczegółu, dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb gości, pełne wsparcie oraz zapewnienie dobrego samopoczucia uczestników spotkań. Jak zapewniają przedstawiciele Novotelu, wieloletnie doświadczenie ekspertów Meeting@Novotel oraz pomieszczenia przygotowane zgodnie z najnowszymi standardami organizacji spotkań biznesowych, gwarantują udany przebieg każdego wydarzenia organizowanego w hotelach tej sieci.

  Odnowienie części konferencyjnej to nie jedyne modernizacje w hotelu Novotel Kraków Centrum. Zmianom uległa powierzchnia z barem, która uzyskała energetyczny i nowoczesny charakter. Hotel pamiętał także o swoich najmłodszych gościach, dlatego odnowiono kącik zabaw, usytuowany w pobliżu lobby. Dzieci chętnie korzystają z kolorowych mebelków, klocków Kapla, poduszek w kształtach przypominających postaci z bajki Barbapapa czy konsoli Xbox 360. Dla amatorów aktywnego zwiedzania hotel umożliwia również wypożyczanie rowerów. Relaks po długim dniu pracy zapewnia zaś Centrum Rekreacji z basenem, jacuzzi, sauną i salą ćwiczeń.

  źródło: www.accorhotels.com

  Galeria

  • Zobacz odnowione sale konferencyjne - Novotel Kraków Centrum
  • Zobacz odnowione sale konferencyjne - Novotel Kraków Centrum
  • Zobacz odnowione sale konferencyjne - Novotel Kraków Centrum
  • Zobacz odnowione sale konferencyjne - Novotel Kraków Centrum
  • Zobacz odnowione sale konferencyjne - Novotel Kraków Centrum