Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Novotel Kraków Centrum

Tadeusza Kościuszki 5, 30-105 Kraków
www.accorhotels.com/pl/hotel-3372-novotel-krakow-centrum/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Sabina Kowal +4812...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Novotel Kraków Centrum

Zmiany w hotelowej przestrzeni

Data aktualności: 04-04-2013

 • Zmiany w hotelowej przestrzeni - Novotel Kraków Centrum

  W drugiej połowie 2013 r. w krakowskim hotelu modernizacji ulegną powierzchnie w lobby i recepcji. Planowane aranżacje będą kontynuacją przeprowadzonych w 2012 r. zmian, które objęły sale konferencyjne.
   

   

   

   

   

   


  Przypomnijmy, że w wyniku prac remontowych całkowitej zmianie w Novotel Kraków Centrum uległo 340 mkw. powierzchni konferencyjnej. Tym razem, podejmując się zmian w lobby i recepcji, architekci z biura projektowego Tremend zdecydowali się na nowoczesną stylistykę z ciepłymi akcentami w kolorze fuksji. Żywe kolory, wyraziste kształty połączone z wykorzystaniem naturalnych materiałów mają sprawić, że otwarta przestrzeń zachęci do spędzania czasu i relaksu w ciekawym otoczeniu.

  Czterogwiazdkowy hotel Novotel Kraków Centrum posiada przestrzeń konferencyjną o łącznej powierzchni 340 mkw. W skład wyposażenia poszczególnych sal wchodzą: ekran, flipchart, sprzęt audio-video, łącze szerokopasmowe, podium, rzutnik, system do wideokonferencji. Zaplecze konferencyjne posiada sale na przerwy kawowe. Hotel oferuje także usługę tłumaczeń symultanicznych i pomoc kooordynatora spotkań w ramach programu Meeting@Novotel. Mieszcząca się w hotelu restauracja The Garden Brasserie serwuje dania kuchni międzynarodowej, a Le Bar zaprasza do spróbowania wykwintnych alkoholi. Do dyspozycji gości obiektu pozostaje również centrum rekreacji z salą ćwiczeń, basenem, sauną, jacuzzi i gabinetami kosmetycznymi oraz 198 pokoi z bezprzewodowym dostępem do internetu.