Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Novotel Kraków Centrum

Tadeusza Kościuszki 5, 30-105 Kraków
www.accorhotels.com/pl/hotel-3372-novotel-krakow-centrum/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Sabina Kowal +4812...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Novotel Kraków Centrum

Novotel Kraków Centrum już po modernizacji

Data aktualności: 06-03-2014

 • Novotel Kraków Centrum już po modernizacji - Novotel Kraków Centrum
  1 marca 2014 r. zakończyła się modernizacja powierzchni ogólnodostępnych w hotelu Novotel Kraków Centrum. Wcześniej, w 2013 r. w obiekcie przeprowadzono remont sal konferencyjnych.
   
  Obiekt całkowicie zmienił wystrój lobby, recepcji oraz baru. Pomieszczeniom nadano nowoczesny i funkcjonalny charakter zgodny ze światowymi standardami oraz wymogami marki Novotel. Wprowadzenie zmian powierzono architektom z biura projektowego Tremend. Nowe aranżacje to kontynuacja prowadzonych w 2012 i 2013 roku zmian, które objęły m.in. modernizację piętra konferencyjnego, wprowadzenie nowego konceptu pokoi NEXT oraz renowację Centrum Rekreacji In Balance by Novotel Wellness. 
   
  Miejsce na spotkania biznesowe
   
  Zgodnie z trendami dla marki Novotel „nowa generacja lobby” to wielofunkcyjna, atrakcyjnie wyposażona przestrzeń, która jest centralnym punktem i „duszą hotelu”. To tu goście mogą spokojnie pracować, odbyć spotkanie biznesowe, zrelaksować się i zjeść posiłek. Połączenie bieli, brązu oraz zieleni w nowym lobby sprzyja tworzeniu atmosfery ciepła i gościnności. Ciekawym elementem tej przestrzeni są drewniane regały z książkami, które w zestawieniu z odpowiednim natężeniem oraz barwą światła tworzą przyjemne miejsce do odpoczynku. Panele podłogowe postanowiono zastąpić miękkimi dywanami w szarym kolorze. 
   
  Sale konferencyjne po modernuzacji 
   
  Również sale konferencyjne po modernizacji zyskały na funkcjonalności. W hotelu odnowiono i unowocześniono łącznie ponad 340 mkw, powierzchni konferencyjnych. Zastosowano m.in. najnowsze technologie, wysokiej jakości sprzęt audiowizualny i specjalne oświetlenie, które łatwo można dostosować do potrzeb klientów. Sale są idealnym miejscem na przeprowadzenie szkolenia czy prezentacji.
   
  W hotelu zmodernizowano również pokoje, które są dostępne w standardzie Executive. W każdym z nich znajduje się indywidualnie sterowana klimatyzacja, dostęp do Internetu Wi-Fi, mini-bar, sejf, ekspres do kawy Nespresso oraz stacje dokujące na iPhona i iPada.
   
  In Balance by Novotel Wellness
   
  W lipcu 2013 roku w hotelu wprowadzono koncept In Balance by Novotel Wellness, który jest idealnym miejscem na chwilę wyciszenia po długim dniu pracy lub zwiedzania Krakowa. Do dyspozycji gości oddano Centrum Rekreacji z basenem, jacuzzi, sauną i salą ćwiczeń. Z Centrum Wellness można skorzystać codziennie od 6.00 do 22.00.