Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Novotel Łódź Centrum

Piłsudskiego 11a, 90-368 Łódź
http://www.novotel.com/pl/hotel-7830-novotel-lodz-centrum/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Paweł Feliszek Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Novotel Łódź Centrum

Czterogwiazdkowy hotel powstaje w Łodzi

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czterogwiazdkowy hotel powstaje w Łodzi - Novotel Łódź Centrum

  Rozpoczęła się opóźniona budowa czterogwiazdkowego hotelu Novotel w Łodzi.

   

   

   

   

   

   

   


  Nowy hotel na konferencje znajdować się będzie przy skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ul. Sienkiewicza. Budynek w którym znajdzie się hotel, górować będzie nad okolicznymi zabudowami. Hotel ma mieć dziesięć pieter, na których znajdować się będzie m.in 161 komfortowo wyposażonych pokoi.


  W hotelu znaleźć ma się również zaplecze konferencyjne, przygotowane do organizacji różnego rodzaju spotkań, konferencji i szkoleń. Sale konferencyjne wyposażone zostaną w niezbędny do prawidłowego przebiegu spotkań sprzęt multimedialny.

  Do dyspozycji gości Novotel planuje także udostępnić klub fitness. W hotelu nie zabraknie również restauracji oraz baru.

   

  Novotel do użytku oddany ma zostać w marcu 2013. Podobny termin zakończenia budowy zaplanowano dla czterogwiazdkowego Hotelu DoubleTree by Hilton, który również powstaje w Łodzi.


  Pozostałe hotele o standardzie czterech gwiazdek w Łodzi to: andel's Hotel oraz Hotel Ambasador.

   

  Novotel budowany jest przez firmę Echo Investment SA na zlecenie Orbis SA.
  źródło: http://lodz.gazeta.pl

  sprawdź wszystkie Hotele w Łodzi