Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Novotel Poznań Centrum

Pl. Wł. Andersa 1, 61-898 Poznań
www.accorhotels.com

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Robakowska kierownik działu sprzedaży +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Novotel Poznań Centrum

Trwa modernizacja hotelu na konferencje w Poznaniu

Data aktualności: 12-03-2013

 • Trwa modernizacja hotelu na konferencje w Poznaniu - Novotel Poznań Centrum

  W efekcie trwających w poznańskim hotelu prac remontowych zmianie uległy sale konferencyjne, restauracja i bar. Od stycznia 2013 r. renowacji poddawane są lobby i recepcja, a prace nad nimi mają zakończyć się pod koniec kwietnia.

   

   

   

   

   

   


  Wystrój lobby i recepcji został przygotowany z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu tych powierzchni oraz zapewnieniu maksymalnej wygody gościom. Elementy wyposażenia i meble zaprojektowano w nowoczesnych kształtach oraz w naturalnych odcieniach beżu i szarości, z energetyzującymi i rozświetlającymi akcentami pomarańczy. - Modernizując wystrój zależało nam na wydobyciu atrakcyjnej przestrzeni wysokiego lobby – tłumaczy Agnieszka Kowalska, architekt z biura projektowego Tremend. - Pomieszczenia wykonane są w modnej stylistyce utrzymanej w jasnej tonacji z dodatkiem ciekawych akcentów kolorystycznych. Użyliśmy w tym celu nowoczesnych materiałów wykończeniowych i przemyślanego systemu oświetlenia. Poprzez wprowadzenie miękkich form i designerskiego wyposażenia staraliśmy się nie rezygnować z dobrej atmosfery i zachować równocześnie przytulność wnętrza - dodaje.

  Novotel Poznań Centrum to czterogwiazdkowy hotel konferencyjny położony w centrum Poznania. W obiekcie znajdują się w pełni wyposażone sale konferencyjne mieszczące 800 osób oraz Business Club dla gości korporacyjnych i VIP-ów. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 480 klimatyzowanych pokoi z bezpłatnym dostępem do internetu. Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni regionalnej i międzynarodowej. W obiekcie działa również bar, w którym można zarówno odpocząć po długim dniu spędzonym na konferencji, jak również zorganizować spotkanie biznesowe.

   

Oferty specjalne