Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Novotel Poznań Centrum

Pl. Wł. Andersa 1, 61-898 Poznań
www.accorhotels.com

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Robakowska kierownik działu sprzedaży +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Novotel Poznań Centrum

W nowej odsłonie

Data aktualności: 10-06-2013

 • W nowej odsłonie - Novotel Poznań Centrum
  Hotel Novotel Poznań Centrum zakończył właśnie przebudowę lobby i recepcji. Wnętrzom nadano nowoczesny i przytulny charakter.
   
   
   
   
   
   
  Obiekt przeszedł już modernizację powierzchni konferencyjnych, restauracji i baru. Novotel Poznań dysponuje obecnie sześcioma dużymi salami konferencyjnymi i siedmioma gabinetami, przeznaczonymi na bardziej kameralne spotkania. Przebudowa lobby i recepcji przeprowadzona została według projektu pracowni architektonicznej Tremend. Nowa koncepcja przestrzeni hotelowej zakłada, że lobby to wielofunkcyjna, świetnie wyposażona przestrzeń, która jest centralnym punktem i „duszą hotelu”, gdzie goście mogą się spotkać, pracować, zrelaksować czy nawet zjeść posiłek.
   
  „Modernizując wystrój zależało nam na wydobyciu atrakcyjnej przestrzeni wysokiego lobby. Pomieszczenia wykonane są w modnej stylistyce utrzymanej w jasnej tonacji z dodatkiem ciekawych akcentów kolorystycznych. Użyliśmy w tym celu nowoczesnych materiałów wykończeniowych i przemyślanego systemu oświetlenia. Poprzez wprowadzenie miękkich form i designerskiego wyposażenia staraliśmy się nie rezygnować z dobrej atmosfery i zachować równocześnie przytulność wnętrza - mówi Agnieszka Kowalska, architekt z biura projektowego Tremend.
   
  Kolejnym etapem modernizacji hotelu Novotel Poznań Centrum będzie budowa nowej ulicy wzdłuż obiektu, która połączy ulice: Kościuszki z Królowej Jadwigi. Będą się na niej znajdować: podjazd, parking na 14 samochodów oraz wejście dla gości hotelu zlokalizowane bliżej recepcji.
   
  Czterogwiazdkowy hotel Novotel Poznań Centrum położony jest w finansowym i kulturalnym centrum miasta, w pobliżu Międzynarodowych Targów Poznańskich, dworca kolejowego Poznań Główny, Starego Rynku, tuż obok centrum handlowego Stary Browar. Obiekt oferuje 480 klimatyzowanych pokoi z bezpłatnym dostępem do Internetu i telewizją satelitarną. Na terenie hotelu znajdują się w pełni wyposażone sale konferencyjne mieszczące 800 osób, prestiżowy Business Club dla gości biznesowych i VIP-ów oraz restauracja serwująca potrawy kuchni regionalnej i międzynarodowej.
   

Oferty specjalne