Marka Novotel wprowadza we wszystkich swoich hotelach nowy projekt Meeting@Novotel, który ma usprawnić i uatrakcyjnić organizację konferencji.

Odpowiednio zaaranżowane i przeprowadzone spotkanie biznesowe to nie lada wyzwanie. Marka Novotel wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowała specjalny program, który ma pomóc w profesjonalnej organizacji tego typu imprez.

Kompleksowy program obsługi konferencji Meeting@Novotel składa się z trzech filarów: dedykowanego opiekuna spotkań, zbilansowanego menu oraz nowoczesnego otoczenia. Projekt dostępny jest we wszystkich 13 hotelach Novotel zarządzanych przez Grupę Hotelową Orbis. 

Opiekun spotkania jest cały czas dostępny pod numerem 800 i zapewnia pełne wsparcie organizatorom konferencji. Zajmuje się nie tylko rezerwacją sali konferencyjnej, ale także doradza w kwestii ustawienia stolików i krzeseł, zapewnia sprzęt techniczny oraz proponuje odpowiednie menu przerw kawowych. Podczas każdego spotkania koordynator czuwa nad jego przebiegiem.

Pod hasłem zrównoważonego menu kryje się oferta zdrowych, zbilansowanych posiłków przyrządzonanych z ekologicznych lub lokalnych produktów. W karcie menu znajdują się oznaczenia „ECO” (ekologiczne) oraz „In Balance by Novotel”, informujące o rodzaju potrawy. Wszystkie produkty serwowane podczas śniadań mają odpowiednie oznaczenia dotyczące kaloryczności. Przygotowano również nowe menu przerw kawowych. Serwowane są one w pięciu odsłonach: Przerwa Bio, Oczyszczająca, Owocowa, Energetyzująca i Regionalna. 

W ciągu ostatniego roku, większość sal konferencyjnych w hotelach Novotel w Polsce zostało zmodernizowanych. Pomieszczenia przygotowane zgodnie z najnowszymi standardami organizacji spotkań biznesowych. Sale konferencyjne zostały zaprojektowane z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu ich powierzchni oraz zapewnieniu maksymalnej wygody  uczestnikom spotkań. Wyposażone w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny czy specjalne oświetlenie, które łatwo można dostosować do potrzeb klientów, są idealnym miejscem na szkolenia czy konferencje.