Novotel Poznań Centrum przygotował zrównoważone menu na przerwy kawowe, aby pobudzić umysł i ciało uczestników konferencji i spotkań biznesowych.

Nowoczesne przerwy kawowe podczas konferencji

Oferta MICE REVAMP to 24 nowe przerwy kawowe, które sprawią, że uczestnicy spotkania lub konferencji zachowali witalność, świeżość umysłu i chęć do pracy przez cały dzień pracy. Przerwy są dostępne w kilku motywach tematycznych: • Bio – ekologia, organiczne produkty, zdrowie, • Oczyszczająca – młodość, równowaga, zdrowie, • Owocowa – smak, witaminy i minerały, orzeźwienie, • Energetyzująca – zdrowa energia, świeżość, witalność, • Regionalna – tradycyjny smak, oryginalne receptury, naturalność. Oferta do pobrania znajduje się pod artykułem.

Sale konferencyjne w Poznaniu Hotel Novotel Poznań Centrum – jak wskazuje nazwa – znajduje się w centrum miasta, w bliskiej odległości od Starego Rynku i terenu Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zaplecze konferencyjne składa się z 4 sal konferencyjnych z możliwością łączenia, które mieszczą od 45 do 700 osób w ustawieniu kinowym oraz 4 gabinetów konferencyjnych na spotkania biznesowe. Restauracja hotelowa serwuje dania kuchni regionalnej i międzynarodowej. Goście mają do dyspozycji 480 klimatyzowanych pokoi z dostępem do Internetu.