Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Robakowska kierownik działu sprzedaży +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Novotel Poznań Centrum

Rozpoczęto modernizację w poznańskim hotelu Novotel

Data aktualności: 14-10-2016

 • Rozpoczęto modernizację w poznańskim hotelu Novotel - Novotel Poznań Centrum

  Na początku października rozpoczęła się przebudowa w czterogwiazdkowym poznańskim hotelu Novotel. W wyniku prac powstanie pierwszy w regionie hotel typu combo – pod jednym dachem znajdą się pokoje w standardach Novotel i ibis.


   

  Jak podkreśla dyrekcja ośrodka, decyzja o rozpoczęciu tak dużego przedsięwzięcia logistyczno-budowlanego podyktowana była chęcią zaoferowania, po raz pierwszy na poznańskim rynku, różnych produktów pod jednym, atrakcyjnym pod względem lokalizacji, adresem. Obecnie Novotel Centrum oferuje gościom 480 pokoi, nowy ibis dołączy z 40 kolejnymi. Oznaczać to będzie lepsze wykorzystanie potencjału budynku. Na potrzeby dobudowy nowego hotelu z własnym, oddzielnym wejściem i własnym zapleczem gastronomicznym, zaadaptowano niewykorzystywane już pomieszczenia biurowe gmachu przy ulicy Andersa.

   

   

  Bogaty wybór pomieszczeń konferencyjnych hotelu


   

  Położony w centrum Poznania, w niewielkiej odległości od dworca kolejowego, Novotel oferuje swoim gościom możliwość zorganizowania spotkań w 14 salach. Najmniejsze z nich, tzw. gabinety o powierzchni 16 mkw., pomieścić mogą do 10 osób w ustawieniu teatralnym. Największe pomieszczenie, powstałe po połączeniu sal "Amsterdam" i "Rotterdam", pomieści na blisko 600 mkw. do 600 osób w tym samym układzie. Standardowo sale wyposażone są w projektory z ekranami, flipcharty, system nagłośnienia, klimatyzację oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

   

   

  Dodatkowe udogodnienia podczas konferencji w Novotel Poznań Centrum

   

   

  Goście spotkań mogą skorzystać z symultanicznych tłumaczeń oraz możliwości kopiowania i drukowania materiałów konferencyjnych. Organizatorzy konferencji mogą liczyć również na pomoc dedykowanego opiekuna biznesowego, który dobierze i zarezerwuje odpowiednią salę, czuwać będzie nad prawidłowym przebiegiem przygotowań i samego spotkania, a także zaproponuje odpowiednie menu na przerwę kawową.

   

   

  Prace mają potrwać do końca 2017 roku. Jak twierdzi dyrekcja Novotelu Centrum, nie będą one zakłócały funkcjonowania hotelu i nie będą przeszkadzały gościom obiektu.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne