Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Omega Hotel

Sielska 4a, 10-802 Olsztyn
www.omegahotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Justyna Paniczko Specjalista ds. marketingu +4889...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Omega Hotel

Omega Hotel modernizuje pokoje dla gości

Data aktualności: 21-02-2014

 • Omega Hotel modernizuje pokoje dla gości - Omega Hotel
  Położony nad jeziorem Krzywe trzygwiazdkowy hotel w Olsztynie, dysponujący 950 mkw. powierzchni konferencyjnej, remontuje pokoje dla gości i rozbudowuje swoje zaplecze rekreacyjne.
   
  Obecnie w Omega Hotel trwa modernizacja pokoi typu Superior. Latem 2014 r. hotel odda również do użytku nowe zaplecze sportowo-rekreacyjne.
   
  Zorganizuj konferencje na Mazurach
   
  W 2013 r. w obiekcie oddano do użytku nową salę konferencyjną. Nautica - bo taką nazwę nosi pomieszczenie - to sala o powierzchni 330 mkw. Nie posiada kolumn, ma za to możliwość podziału na trzy niezależne części o powierzchni 106, 117 i 107 mkw. Sala wyposażona jest w stałe łącze internetowe, wysuwane ekrany oraz nowoczesny system nagłaśniający. Bezpośrednio przed salą znajduje się foyer o powierzchni 100 mkw., idealne na przerwy kawowe, koktajle, rejestrację uczestników konferencji i organizację wystaw. Ponadto organizatorzy spotkań mogą skorzystać z sali Concordia o powierzchni 325 mkw., która doskonale spełnia funkcję zarówno sali konferencyjnej, jak i restauracyjnej czy bankietowej. Sala posiada stałe łącze internetowe, własne wysuwane ekrany, wysokiej klasy oświetlenie i nagłośnienie. Z pomieszczenia można wyjść na taras o powierzchni przekraczającej 200 mkw. Ponadto w hotelu znajduje się sala Sportina. Pomieszczenie o powierzchni 220 mkw. ze światłem dziennym ma możliwość podziału na dwie mniejsze sale, mające odpowiednio 110 i 120 mkw. Do dyspozycji gości pozostają rónież dwa pokoje konferencyjne i trzy pokoje biznesowe, idealne do przeprowadzania mniejszych szkoleń, rekrutacji, czy narad.
   
  Obecnie Omega Hotel dysponuje 96 pokojami typu standard, superior i apartament. W obiekcie funkcjonują restauracja i gabinet odnowy biologicznej. Na terenie budynku dostępny jest bezpłatny bezprzewodowy Internet. Hotel posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz dla rodzin podróżujących z małym dzieckiem, całodobowy room service oraz monitorowany parking.
   

   

Oferty specjalne

 • 3=2

  SPECJALNA OFERTA 3=2!! Dzieci do lat 14 – nocleg gratis! Wybierz się do wyjątkowego hotelu nad brzegiem jeziora Specjalna oferta zawiera: 3 noclegi w pokoju dwuosobowym w cenie dwóch 3 śniadania w formie obfitych bufetów z widokiem na jezioro Dzieciom w wieku do 14 lat noclegi ze śniadaniem w...