Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Omega Hotel

Sielska 4a, 10-802 Olsztyn
www.omegahotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Ewa Krolikowska Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży +48 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Omega Hotel

Olsztyński hotel konferencyjny przyjmie w tym roku siatkarzy plażowych

Data aktualności: 03-02-2015

 • Olsztyński hotel konferencyjny przyjmie w tym roku siatkarzy plażowych - Omega Hotel

  Tegoroczny turniej siatkówki plażowej FIVB World Tour po raz pierwszy w historii będzie miał miejsce w Olsztynie – jednym z obiektów, które przyjmą sportowców i inne osobistości związane z mistrzostwami, będzie trzygwiazdkowy hotel konferencyjny Omega.

   

  Turniej od lat odbywa się na terenie Warmii i Mazur – tym razem jednak zagości do stolicy regionu i zostanie rozegrany na nowej olsztyńskiej plaży miejskiej w dniach 25-30 sierpnia. To nie pierwszy raz kiedy Hotel Omega będzie przyjmował gości biorących udział w turnieju – podejmował również zawodników odwiedzających krainę tysiąca jezior podczas minionych Mistrzostw Świata.

   

  Konferencje w Krainie Jezior


  Hotel Omega położony jest nad jeziorem Krzywe – zaledwie 2 km od centrum Olsztyna. Obiekt oddaje do użytku gości 96 pokoi w trzech typach – standard, superior i apartament, a także centrum konferencyjne o powierzchni ponad 950 mkw. Zaplecze szkoleniowe składa się z pięciu w pełni wyposażonych sal, które mogą jednorazowo przyjąć od 12 do 60 uczestników spotkań. Pomieszczenia można jednak łączyć, dzięki czemu istnieje możliwość uzyskania powierzchni konferencyjnej dla 180 osób. Do dyspozycji gości oddano również restaurację, bezpłatny i monitorowany parking, taras widokowy oraz strefę relaksu.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: