Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ośrodek Wypoczynkowy Kukle - Gliniana Wioska

Kukle 29, 16-506 Giby
http://www.kukle.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Ośrodek Wypoczynkowy Kukle - Gliniana Wioska

Ciekawa alternatywa na konferencje na Podlasiu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Ciekawa alternatywa na konferencje na Podlasiu - Ośrodek Wypoczynkowy Kukle - Gliniana Wioska

  Na Sejneńszczyźnie powstaje unikalna na skalę kraju Gliniana Wioska.

   

   

   

   

   

   

   


  Jedyny tego rodzaju nietypowy hotel na około 80 osób, znajdować się będzie w Kuklach nad jeziorem Pomorze.Nowe gliniane domki zastąpią drewniane, które swoje najlepsze lata mają dawno za sobą.

   

  Oryginalny obiekt stanowić będzie ciekawą alternatywę na szkolenia, konferencje czy imprezy typu incentive.
  W ośrodku Kukle powstaje 20 całorocznych domków z gliny, o powierzchni sięgającej nawet 40 metrów kwadratowych. Wszystkie chatki zostaną komfortowo wyposażone.

   

  Na potrzeby biznesu w ośrodku znajdować się będzie profesjonalnie przygotowana sala konferencyjna, gdzie odbyć się będą mogły zarówno szkolenia jak i konferencje. Sala posiadać będzie niezbędny przy organizacji spotkań sprzęt multimedialny.

   

  Dla gości przygotowane zostanie również miejsce relaksu i odpoczynku. Po ciężkim dniu skorzystać będzie można ze Spa, natomiast przyjemną rozrywką może być gra w siatkówkę na jednym z boisk, przygotowanych dla amatorów sportu.

   

  Projekt Glinianej Wioski został dofinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, jako jedna z 31 inwestycji branży turystycznych realizowanych w tej części kraju.

  Nowy kompleks pierwszych gości przyjąć ma w czerwcu 2012 roku.  źródło: http://www.wrotapodlasia.pl