Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Bonerowski

Św. Jana 1/Rynek Główny 42, 31-013 Kraków
www.palacbonerowski.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Pracuch Sales & Marketing +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Pałac Bonerowski

The Bonerowski Palace z rekomendacją Czerwonego Przewodnika Michelin

Data aktualności: 22-11-2012

 • The Bonerowski Palace z rekomendacją Czerwonego Przewodnika Michelin - Pałac Bonerowski

  Rekomendacja dla krakowskiego hotelu jest wyróżnieniem przyznawanym wyłącznie obiektom spełniającym najwyższe standardy.

   

   

   

   

   

     The Bonerowski Palace notowany jest na liście rekomendacji przewodnika od 2007 roku. Początek roku przyniósł hotelowi także inne wyróżnienia - m.in. członkostwo stowarzyszenia Historycznych Hoteli w Polsce oraz organizacji Historic Hotels of Europe. Z kolei w lutym głosami użytkowników portalu TripAdvisor obiekt został wybrany najlepszym luksusowym hotelem w Polsce, a tym samym uplasował się na liście 25 najlepszych hoteli w naszym kraju.

  Hotel The Bonerowski Palace mieści się w Pałacu Bonerowskim zlokalizowanym na rogu Rynku Głównego i ulicy Świętego Jana w Krakowie. W obiekcie udało się harmonijnie połączyć nowoczesność i najwyższy standard usług ze starannie zachowanym stylem historycznym. Na pierwszym piętrze zachowała się gotycka kolumna, na drugim – pieczołowicie odrestaurowana i przedstawiająca sceny wiejskie XVII-wieczna polichromia, jeden z najcenniejszych tego rodzaju zabytków w tej części Europy.

  Ogromną popularnością i sympatią gości oraz uznaniem miłośników sztuki cieszy się także najdłuższy w Europie, 22-metrowy kryształowy żyrandol. W hotelu działa renomowana Restauracja Milano, serwująca doskonałe dania kuchni włoskiej i europejskiej oraz słynąca z domowych wypieków i deserów cukiernia Ul lala.

   

     źródło: www.palacbonerowski.pl

Oferty specjalne