Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Bonerowski

Św. Jana 1/Rynek Główny 42, 31-013 Kraków
www.palacbonerowski.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Pracuch Sales & Marketing +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Pałac Bonerowski

Maria Zatoń w zespole The Bonerowski Palace

Data aktualności: 13-06-2014

 • Maria Zatoń w zespole The Bonerowski Palace - Pałac Bonerowski
  Od czerwca 2014 r. funkcję menedżera krakowskiego obiektu The Bonerowski Palace pełni Maria Zatoń. Do jej obowiązków należą sprzedaż oraz nadzór nad operacyjnym funkcjonowaniem obiektu.
   
  Maria Zatoń oprócz studiów z zakresu turystyki na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie ukończyła podyplomowe studia z zakresu Public Relations oraz marketingu w internecie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w sieci Accor, Grupie Hoteli WAM i hotelach prywatnych. W ciągu ostatnich kilku lat pracowała jako kierownik ds. hotelowych, a następnie dyrektor trzygwiazdkowego Hotelu Maksymilian w Krakowie (zobacz obiekt). Wcześniej pełniła rolę conference coordinatora w czterogwiazdkowym hotelu Novotel Bronowice (zobacz obiekt) i była front office managerem w Hotelu Royal (zobacz obiekt).
   
  Znajdujący się w zabytkowej średniowiecznej kamienicy w samym centrum Krakowa The Bonerowski Palace oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań dwie klimatyzowane sale konferencyjne z widokiem na Rynek Główny. W pomieszczeniach mogą być organizowane konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, bankiety, wesela i inne imprezy okolicznościowe. Sala Królewska o powierzchni 84 mkw. jest zdobiona oryginalnymi freskami, a z jej okien można podziwiać Rynek Główny i ul. Św. Jana. Sala Książęca to z kolei sala o powierzchni 34 mkw., idealna na kameralne spotkania i konferencje. Oba pomieszczenia są klimatyzowane i wyposażone w rzutnik, flipchart, ekran, nagłośnienie i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ponadto do dyspozycji gości obiektu pozostaje VJC Versace Diamond Room - sala przeznaczona na kameralne spotkania ze znajomymi i partnerami biznesowymi.

Oferty specjalne