Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Borynia

Borynia, 44-268
www.palacborynia.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Pałac Borynia

Konferencje w osiemnastowiecznej oprawie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Konferencje w osiemnastowiecznej oprawie - Pałac Borynia

  W klasycystycznym pałacu z drugiej połowy XVIII wieku już wiosną 2013 r. zacznie działać stylowy hotel z zapleczem konferencyjnym. Po dwóch latach od rozpoczęcia remontu prace modernizacyjne przy obiekcie dobiegają końca.

   

   

   

   

   


  W należącym niegdyś do Jastrzębskiej Spółki Węglowej, a obecnie do prywatnego inwestora zabytkowym pałacu w miejscowości Borynia znajdzie się 20 pokoi dla gości, w tym jeden luksusowy apartament. W piwnicy budynku pojawi się restauracja. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń oddanych zostanie 5 sal konferencyjnych, w których będą mogły odbywać się konferencje, warsztaty, spotkania biznesowe a także imprezy okolicznościowe. Pomieszczenia konferencyjne znajdą się na pierwszym piętrze budynku i pomieszczą około 150 osób.

  Zarówno hotelowa restauracja, jak i otaczający pałac park mają być obiektami ogólnodostępnymi. Otwarcie obiektu planowane jest na wiosnę 2013 roku.

  źródło: www.konferencje.pl