Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Borynia

Borynia, 44-268
www.palacborynia.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Pałac Borynia

Wiosną 2013 r. zaprosi na konferencje w zabytkowych wnętrzach

Data aktualności: 08-03-2013

 • Wiosną 2013 r. zaprosi na konferencje w zabytkowych wnętrzach - Pałac Borynia

  Już wiosną 2013 r. na obrzeżach Jastrzębia Zdroju zostanie oddany do użytku nowy hotel konferencyjny, działający w w odrestaurowanym, osiemnastowiecznym budynku.

   

   

   

   

   

   


  Jak informują przedstawiciele Pałacu Borynia, w obiekcie znajdzie się 5 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, w których z powodzeniem będą mogły odbywać się konferencje, szkolenia, warsztaty, spotkania biznesowe oraz imprezy okolicznościowe. Na zaplecze noclegowe obiektu złoży się 17 pokoi oraz 2 apartamenty dla gości. W Pałacu działać będą także restauracja oraz pub. Obiekt będzie w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Jednym z atutów kompleksu pałacowego jest otaczający go park o powierzchni 4 hektarów, który ma być dostępny nie tylko dla hotelowych gości.

  Inwestorem hotelu jest zajmująca się transportem krajowym i międzynarodowym pszczyńska firma Tomasza Dzidy.