Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Borynia

Borynia, 44-268
www.palacborynia.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Pałac Borynia

Nowe miejsce na konferencje już działa

Data aktualności: 07-05-2013

 • Nowe miejsce na konferencje już działa - Pałac Borynia
  Zabytkowy obiekt na obrzeżach Jastrzębia Zdroju przyjął już pierwszych gości i uczestników konferencji. 
   
   
   
   
   
   
   
   
  Jak zapewniają przedstawiciele Pałacu Borynia, jest to idealne miejsce do wypoczynku, jak również przygotowania konferencji, warsztatów, spotkań biznesowych czy imprez okolicznościowych. W pieczołowicie odrestaurowanym osiemnastowiecznym budynku znajduje się 5 sal konferencyjnych, 17 pokoi, 2 apartamenty, restauracja oraz bar. Pałac otoczony jest ogólnodostępnym parkiem o powierzchni 4 hektarów. W przerwie odbywających się w obiekcie konferencji ich uczestnicy mogą odpocząć w znajdujących się na terenie obiektu nieopodal altanach. Pałac jest również w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
   
  Inwestorem hotelu jest pszczyńska firma spółka Transport Międzynarodowy i Krajowy Tomasz Dzida. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Funduszu Europejskiego Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.