Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness

Ciekocinko 9, 84-210 Choczewo
http://www.palacciekocinko.pl/home/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness zaprasza na konferencje

Data aktualności: 04-06-2014

 • Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness zaprasza na konferencje - Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness
  Od 1 maja 2014 r. w miejscowości Choczewo niedaleko Łeby działa luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel.
   
  Znajdujący się w kompleksie pałacowym z 1906 roku i otoczony 22-hektarowym parkiem Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness to idealne miejsce dla osób, które chcą zorganizować konferencje w unikalnej, zabytkowej przestrzeni.
   
  Konferencje w pałacu
   
  Kompleks dysponuje dwiema salami konferencyjnymi, mieszczącymi ok. 100 osób w ustawieniu kinowym ("Gustaw" i "Albert", obie o powierzchni 105 mkw.), salą w Powozowni (95 mkw.) i salą w Starej Stajni (360 mkw.) na 320 osób. Klimatyzowane pomieszczenia zostały wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny, który umożliwia przeprowadzanie wideokonferencji. Ponadto do dyspozycji gości pozostaje kilka mniejszych pomieszczeń, przeznaczonych na spotkania w bardziej kameralnym gronie.

  Relaks i dobra kuchnia na Pomorzu
   
  Funkcjonująca w hotelu 1906 Gourmet Restaurant serwuje tradycyjne polskie dania, przygotowywane w oparciu o naturalne składniki. W obiekcie działa też Herbaciarnia, w której oprócz gorących napojów można spróbować świeżo wypiekanych bułeczek i ciast. W sezonie letnim czynny jest Taras Letni, który oferuje przekąski, desery i koktajle. Luneta & Lorneta Bistro Club to z kolei miejsce, w którym można nie tylko jeść kolację, lecz również napić się dobrego wina.
  W Pałacu mieści się 28 apartamentów, wykończonych w trzech stylach: secesji, artdeco i biedermeier. W utrzymanej w stylu Cottage & Sea Powozowni znajduje się 10 pokoi, w tym czteroosobowy, dwupoziomowy apartament. Goście obiektu mają też możliwość skorzystania ze strefy wellness.