Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness

Ciekocinko 9, 84-210 Choczewo
http://www.palacciekocinko.pl/home/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness

Pałac Ciekocinko ma nowego dyrektora sprzedaży i marketingu

Data aktualności: 30-05-2016

 • Pałac Ciekocinko ma nowego dyrektora sprzedaży i marketingu - Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness

  Na czele działu sprzedaży i marketingu w pięciogwiazdkowym hotelu butikowym Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness stanął Andrzej Szymczyk.

   

  Andrzej Szymczyk, nowy dyrektor sprzedaży i marketingu w Pałacu Ciekocinko w Choczewie, niedaleko Łeby, swoją karierę w hotelarstwie rozpoczął w Stanach Zjednoczonych oraz w hotelach sieci Guoman Hotels oraz Hilton Worldwide w Londynie. Kiedy wrócił do Polski zajmował się m.in. działem Convention & Event Sales w hotelu Hilton Warsaw oraz działem sprzedaży i marketingu w Hotelu Narvil Conference & Spa.

   

  Pałac Ciekocinko to pięciogwiazdkowy butikowy hotel położony niedaleko wybrzeża Morza Bałtyckiego. Budynek powstał w 1910 roku, renowacji został poddany, kiedy kupił go obecny właściciel. Historyczne wnętrza zachowały styl secesyjny i art-deco. Pałac dysponuje 29 pokojami i apartamentami, dwiema salami konferencyjnymi o powierzchni 105 mkw., salą w Powozowni (95 mkw.) i salą w Starej Stajni (360 mkw.). Zabytkowa Powozownia została odnowiona w stylu letnich, nadmorskich rezydencji Country Cottage & Sea – oprócz sali konferencyjnej, jest w niej równiez 10 pokoi, w tym dwupoziomowy apartament. W hotelu znajduje się również cztery miejsca dla smakoszy 1906 Gourmet Restaurant, Luneta & Lorneta Bistro Club, Herbaciarnia oraz Taras Letni.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: