Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Rychnów

Rychnów 74, 46-100 Namysłów
http://palacrychnow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Pałac Rychnów

W pałacu w województwie opolskim powstaje hotel

Data aktualności: 22-11-2012

 • W pałacu w województwie opolskim powstaje hotel - Pałac Rychnów

  W czterokondygnacyjnym obiekcie, powstającym w części dawnego zespołu dworskiego, znajdzie się 60 miejsc noclegowych w 28 pokojach dla gości.

   

   

   

   

   

   


  Hotel będzie posiadał dwie sale konferencyjno-szkoleniowe, z których każda będzie w stanie pomieścić maksymalnie 50 osób. Pomieszczenia będzie można ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób przestrzeń dla 120 osób. Z kolei w osiemnastowiecznych piwniach powstaną basen, sauna i dysponujące bogatą ofertą spa. Jak informuje inwestor, jeszcze we wrześniu 2012 r. do użytku gości ma zostać oddany znajdujący się w parku namiot bankietowy oraz kort tenisowy z nawierzchnią ze sztucznej trawy.

  Inwestycję realizuje spółka Dwór, która na renowację pałacu oraz adaptację jego wnętrz na obiekt hotelowy otrzymała pomoc unijną w wysokości 1,5 miliona złotych w ramach projektu „Rewitalizacja parku i zagospodarowanie terenu wokół pałacu w Rychnowie”.

  źródło: www.palacrychnow.pl