Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Rychnów

Rychnów 74, 46-100 Namysłów
http://palacrychnow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Pałac Rychnów

Osiemnastowieczny pałac zostanie oddany do użytku dwa lata później

Data aktualności: 22-11-2012

 • Osiemnastowieczny pałac zostanie oddany do użytku dwa lata później - Pałac Rychnów
  Spółka Dwór zrezygnowała z realizacji pierwotnego projektu renowacji obiektu w województwie opolskim i podjęła decyzję o przygotowaniu nowej koncepcji. Jednocześnie zmianie uległ termin otwarcia Pałacu - prawdopodobnie obiekt przyjmie pierwszych gości pod koniec 2014 r.
   
   
   
    
   
   
  W czterokondygnacyjnym Pałacu Rychnów znajdzie się ok. 60 miejsc noclegowych w 28 pokojach dla gości, a w znajdującej się obok zabytkowego budynku oficynie pojawi się dodatkowych 14 pokoi. W sumie Pałac Rychnów będzie posiadał około 100 miejsc noclegowych. Na parterze Pałacu pojawią się restauracja oraz dwie sale konferencyjne. Każda z nich będzie w stanie pomieścić do 50 uczestników konferencji, będzie również istniała możliwość połączenia pomieszczeń w jedną dużą salę, w ktorej będa mogły być organizowane wydarzenia nawet dla 120 osób. W zabytkowych piwnicach pałacu znajdą się basen, sauna i strefa spa. W planach inwestora jest również oddanie do użytku kortu tenisowego oraz znajdującego się w parku namiotu bankietowego.
   
  Inwestycja uzyskała unijne dofinansowanie w wysokości 1,5 mln złotych w ramach projektu „Rewitalizacja parku i zagospodarowanie terenu wokół pałacu w Rychnowie”.