Znajdujący się w miejscowości Grodków nieopodal Opola obiekt jest pierwszym hotelem konferencyjnym w województwie opolskim o najwyższej możliwej kategoryzacji.

Siedemnastowieczny Pałac Sulisław zapewnia idealne warunki do organizacji zarówno konferencji, kameralnych spotkań biznesowych, jak też różnorodnych imprez integracyjnych.

Konferencje w pałacu na Opolszczyźnie

Obiekt oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań cztery sale konferencyjne: Kominkową, Balową, Myśliwską i Biznes. Dwie pierwsze są w stanie pomieścić do 60 osób w ustawieniu szkolnym, a dwie pozostałe - odpowiednio 15 i 10 w podkowie. Pomieszczenia są wyposażone w dostęp do internetu, flipchart oraz ekran LCD. 

Po godzinach pracy uczestnicy spotkań mogą zrelaksować się w basenie, saunie, łaźni rzymskiej oraz podczas sesji jogi i medytacji. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Pałac Sulisław Hotel SPA to pierwsze w Polsce SPA, które w swojej ofercie posiada pełną gamę zabiegów ajurwedyjskich. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 15 pokoi z bezprzewodowym dostępem do internetu. Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni indyjskiej. W przypałacowym parku z powodzeniem można zorganizować różnorodne firmowe imprezy. Na świeżym powietrzu dostępny jest sprzęt do grillowania. Goście obiektu mają również możliwość skorzystania z hotelowej  biblioteki oraz wypożyczenia rowerów.