Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Sulisław

Sulisław 24, 49-200 Sulisław
www.sulislaw.pl

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Jakubiak 22322...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Pałac Sulisław

Pałac Sulisław ma już pięć gwiazdek

Data aktualności: 21-03-2014

 • Pałac Sulisław ma już pięć gwiazdek - Pałac Sulisław
  Znajdujący się w miejscowości Grodków nieopodal Opola obiekt jest pierwszym hotelem konferencyjnym w województwie opolskim o najwyższej możliwej kategoryzacji.
   
  Siedemnastowieczny Pałac Sulisław zapewnia idealne warunki do organizacji zarówno konferencji, kameralnych spotkań biznesowych, jak też różnorodnych imprez integracyjnych.
   
  Konferencje w pałacu na Opolszczyźnie
   
  Obiekt oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań cztery sale konferencyjne: Kominkową, Balową, Myśliwską i Biznes. Dwie pierwsze są w stanie pomieścić do 60 osób w ustawieniu szkolnym, a dwie pozostałe - odpowiednio 15 i 10 w podkowie. Pomieszczenia są wyposażone w dostęp do internetu, flipchart oraz ekran LCD. 
   
  Po godzinach pracy uczestnicy spotkań mogą zrelaksować się w basenie, saunie, łaźni rzymskiej oraz podczas sesji jogi i medytacji. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Pałac Sulisław Hotel & SPA to pierwsze w Polsce SPA, które w swojej ofercie posiada pełną gamę zabiegów ajurwedyjskich. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 15 pokoi z bezprzewodowym dostępem do internetu. Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni indyjskiej. W przypałacowym parku z powodzeniem można zorganizować różnorodne firmowe imprezy. Na świeżym powietrzu dostępny jest sprzęt do grillowania. Goście obiektu mają również możliwość skorzystania z hotelowej  biblioteki oraz wypożyczenia rowerów.